Komuna Otwock vs Gazeta Wyborcza czyli "Atom? dla Polski"
13.09.2008 [sobota], godz. 18.00 Warszawa, Lubelska 30/32 wstęp wolny
Akcja "Gazety Wyborczej" "Atom dla Polski" wzbudziła w nas głębokie zaniepokojenie. Najpoczytniejszy polski dziennik rozpoczyna debatę na interesujący i dotyczący każdego temat. W zasadzie tak być powinno, ale w tytułowej tezie zabrakło znaku zapytania. Chcemy chwilę porozmawiać o tym, jak powinna wyglądać medialna dyskusja na tego rodzaju tematy, oraz skonfrontować stare i nowe argumenty za/przeciw energetyce atomowej.
Jak zwykle w programie wieczoru: AKCJA Komuny Otwock oraz DYSKUSJA, w której wezmą udział: prof. dr hab. inż. Jerzy Wiktor Niewodniczański [Prezes Państwowej Agencji Atomistyki] Rafał Zasuń [Gazeta Wyborcza] Dariusz Szwed [Zieloni 2004] Wojciech Kłosowski [działacz Zielonych] |