> Co sądzicie o bretharianach czyli ludzi ktorzy twierdzą> ze mozna zyc bez jedzenia i odzywiac sie niejaką praną,nie> jestem w stanie zrozumiec pobudek tych ludzi do gloszenia i> wiary w cos takiego,co takimi ludzmy powoduje?jadlowstret> cos w stylu anoreksji a moze jest to jakas sekta?> strona i forum o tej rewelacji:> niejedzenie.pl/Wiesz, zawsze znajdzie się twórca czegoś co przeczy rozumowi i doświadczeniu. Chociaż może to jakaś 'dieta cud'  Bez jedzenia można wytrzymać tak do 1 miesiąca (z tym, że 1 to maks. dla naprawdę zdrowego organizmu), więc może to być niezłe dla 200 kg sumitów (osób, które kiedyś ćwiczył sumo)
|