>Czyli wolisz odpowiedź w co (warunkowo) wierzysz, od odpowiedzi dlaczego? Cóz, na forum badź co bądź racjonalistów łatwiej o odpowiedź drugiego rodzaju.
>W nic nie wierzę, biorę pod uwagę możliwość.
>Pozwole sobie jednak zauwazyć: nie każda rzecz musi miec nazwę.
>Naprawdę?... Pytam czy ktoś wie czy ta ma.
>Co mówisz o Bogu? Ślisko tu od krwi ludzkiej. >(Nieboska komedia} >W nic nie wierzę, biorę pod uwagę możliwość.
|