Racjonalista - Strona głównaDo treści
KOMPUTERY a życie !!!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
06-05-2006 15:26Nie_Mira (80 punktów)KOMPUTERY a życie !!!
Komputer szanujmy!!!
On pracę wykona..
List za was odbierze..
Popieści jak żona..
Zaśpiewa, omami,
Czarami omota..
Komputer panowie,
Komputer niecnota !!!...

Roztoczy przed wami,
Świat dotąd nieznany,
Zamruga lampkami,
Nakarmi postami...
Zastąpi nieznośne
Życie tak toksyczne...
Rozświetli wam przyszłość,
Da myśli liryczne...

Rozliczy podatki,
Linię produkcyją,
I w sklepie wydatki,
Niewiastę niewinną..
Te stosy papierków
W mig uporzadkuje..
Na biurku postawcie,
Dysk już się szykuje.

Nie trzeba pamiętać
Spotkań i terminu..
On już przypilnuje,
Da sygnał, że minął..

I trochę mi szkoda
Świata, co nie wróci,
Gońca, robotników,
"małych", smutnych ludzi...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

AstralStorm (558 punktów)
>Komputer szanujmy!!!
>On pracę wykona..
>List za was odbierze..
>Popieści jak żona..

(rzekła osoba
prądem porażona)

>I trochę mi szkoda
>Świata, co nie wróci,
>Gońca, robotników,
>"małych", smutnych ludzi...

Oj, tych ci u nas dostatek.


Moim zadaniem nie jest z tobą walczyć, zmienić ciebie czy podporządkować.
Moim zadaniem jest nauczyć ciebie myśleć samodzielnie w wybrany przez ciebie sposób.
Wtedy będziemy mogli dyskutować.
Nie_Mira (80 punktów)
>>Komputer szanujmy!!!
>>On pracę wykona..
>>List za was odbierze..
>>Popieści jak żona..


>(rzekła osoba
>prądem porażona)

Porażona prądem,
Bardzo się zmieniła -
O Voltach już ciągle
Po nocach swych śniła...

>>I trochę mi szkoda
>>Świata, co nie wróci,
>>Gońca, robotników,
>>"małych", smutnych ludzi...


>Oj, tych ci u nas dostatek.

I jeszcze przybywa,
Bo pracy zbyt mało -
Komputer zdobywa!
Niewiele zostało
Dla szarych ludzików,
Co nie chcą się uczyć -
Zbyt trudnych wierszyków.

"Wielu zaś pierwszych będzie ostatnimi, a ostatnich pierwszymi".
AstralStorm (558 punktów)
>I jeszcze przybywa,
>Bo pracy zbyt mało -
>Komputer zdobywa!
>Niewiele zostało
>Dla szarych ludzików,
>Co nie chcą się uczyć -
>Zbyt trudnych wierszyków.

Lecz nie o to chodzi, by luddytów drogą
podążać, a komputery wysadzać bombą
Wierszyki wykuwać też nie rozwiązanie
lepiej do nauki obudzić kochanie.

(Sztuka rymów częstochowskich powoli odchodzi w zapomnienie, trzeba odświeżyć )


Moim zadaniem nie jest z tobą walczyć, zmienić ciebie czy podporządkować.
Moim zadaniem jest nauczyć ciebie myśleć samodzielnie w wybrany przez ciebie sposób.
Wtedy będziemy mogli dyskutować.
Nie_Mira (80 punktów)
>>I jeszcze przybywa,
>>Bo pracy zbyt mało -
>>Komputer zdobywa!
>>Niewiele zostało
>>Dla szarych ludzików,
>>Co nie chcą się uczyć -
>>Zbyt trudnych wierszyków.


>Lecz nie o to chodzi, by luddytów drogą
>podążać, a komputery wysadzać bombą
>Wierszyki wykuwać też nie rozwiązanie
>lepiej do nauki obudzić kochanie.

Naukę pokochać...
Tak pięknie Ty piszesz!!!
Komputer - przyjaciel
Mój - przez całe życie.
Moimi rękami
Uczył się rachować,
A potem bitami
Mądrze kontempować...


>(Sztuka rymów częstochowskich powoli odchodzi w zapomnienie, trzeba odświeżyć )

Lubię pisać krótko,
Taki już mam umysł,
Zbyt ścisły, by nutkom
Dawać się rozszumieć...



"Wielu zaś pierwszych będzie ostatnimi, a ostatnich pierwszymi".

Wróć do listy wątków działu Nauka

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365