Pytanie do wszystkich religii: dlaczego bóg stworzył inne planety we wszechświecie, a tylko na jednej z nich umieścił życie? Stworzył ogromne galaktyki z cudownymi obiektami, których nie możemy zobaczyć bez teleskopu? Zawsze się nad tym zastanawiałem i chciałbym wiedzieć, czy istnieje na to religijne wytłumaczenie. 19216811.cam/ 1921681001.id/ |