> Czy rzeczywiście są one korzystne dla zdrowia osób, które ich unikają?> Na przykład, wieprzowina powoduje wysoki poziom cholesterolu, który jest szkodliwy dla organizmu.a niby czym różni się wieprzowina od wołowiny, koniny, itd.? Koni nie jemy bo są zbyt cenne - za drogie w hodowli. Krowy są tańsze, a świnie najtańsze... i dlatego tak jest. Ponadto należy zauważyć, że krokodyli, słoni, żyraf, hipopotamów i nosorożców raczej niewiele spożywamy. .......... Jest jeszcze mięso małpie a zwłaszcza z ludzi jest tego całkiem sporo.  no i cóż z tego?
|