>Czy jako ateistka mogę być świadkiem ślubie kościelnym? Informacje które jak dotąd znalazłam były >sprzeczne, od zbierania podpisu spowiednika do całkowitej wolności.
Przepraszam, ze zapytam, proszę tego nie brać za agresję: ale po co? Skoro ateistka?
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
|