Nie jestem religijny i zawsze zadawałem sobie to pytanie. Zwłaszcza że niektórzy religijni ludzie twierdzą, że bóg nie ma płci...? Mimo że nazywa się go „on”. Żaden prorok nigdy nie był jednocześnie kobietą...
Ale nie o to chodzi. Czy jest jakiś powód, dla którego nazywa się ich mężczyznami, skoro są bytami? |