Racjonalista - Strona głównaDo treści
Madonna obraża katolików (znowu)

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
23-07-2012 19:48kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Madonna obraża katolików (znowu)
Ocena 3 na 3
Cytat:
Koncert Madonny, który ma się odbyć 1.08.2012 na Stadionie Narodowym w Warszawie rozpala emocje! Dla niektórych występ Madonny w 68. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego to skandal, a sama gwiazda chce zakpić z Polski! Protest przeciwko koncertowi Madonny zorganizowali katolicy z prywatnego stowarzyszenia Krucjata Młodych. Przeciwnicy koncertu skrzykują się w internecie. (Źródło)

Do protestu Krucjaty Młodych przyłączył się Związek Powstańców Warszawskich.
Firma, która organizuje występ Madonny w W-wie póki co olewa wspomniany protest, natomiast stołeczny Ratusz nie pozostał obojętny na protest KM i ZPW i ogłosił, że koncert piosenkarki poprzedzi emisja 2,5 minutowego filmu opowiadającego o Powstaniu Warszawskim. Widocznie HGW chce w ten sposób udobruchać protestujących.

Ponieważ koncert Madonny nie pierwszy już raz oburza środowisko kato-patriotyczne, więc doszedłem do wniosku, że należy poszukać rozwiązania, które w przyszłości ustrzeże to środowisko od oburzenia. Myślałem, myślałem i wymyśliłem:
wszystkie rocznice ważne dla "Prawdziwych Polaków Katolików Patriotów" należy ustawowo, albo i lepiej konstytucyjnie, ogłosić Dniami Żałoby Narodowej.
To spowoduje, że już nikt nigdy, włącznie z Madonną, nie zbezcześci niczyich uczuć, ani katolickch ani patriotycznych, bo w tych "świętych" dniach nie będzie się organizować żadnych imprez rozrywkowych oprócz oczywiście mszy w kościołach, marszy religijno-patriotycznych, demonstracji przeciw "pedałowaniu" itp. itd.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

ramichael (36666 punktów)
Nic dziwnego, że jest protest, wszak Madonna na tym koncercie zamierza: "uderzyć nas między oczy, prosto w mózg"

www.fronda(*)edzy_oczy,_prosto_w_mozg_22712


23-07-2012 21:36 
 Ocena 12 na 12
Marek Matejewski (3695 punktów)
Przeczytałem ten bełkot i stwierdzam, że "między oczy i prosto w mózg" coś kogoś faktycznie uderzyło. Trafionym jest użytkownik "Pokręć" i nie była to wina Madonny:
Cytat:
A kto pójdzie na ten koncert? Bo ja bym sie nie wybrał. Wolę do filharmonii.

Dlaczego zło może byc atrakcyjne i pociągające a dobro - nie? Dlaczego koncert p. Ciccione może być "opakowany" w pociągająca otoczkę i atrakcyjną dla zmysłów atmosferę a dobro nie może takie być?

No i chyba wiem. Z tego samego powodu, dla którego seks jest przyjemny a powstrzymanie sie od seksu nie bardzo.

Zmysły i przyjemności zmysłowe prowadza do piekła. To jest właśnie następstwo grzechu pierworodnego. Dlatego należy zachować bezwzględny umiar w korzystaniu z uciech zycia. Niestety, ci, co tego nie zrozumieją - przegrali zycie i wieczność. TRUDNO. Każdy i tak sam wybiera. I nikt nie ma zbyt mało łaski od Boga, żeby nie był w stanie wybrać. Ktoś, kto zamiast odmówić różaniec idzie na koncert owej skandalistki i bluźnierczyni - sam to wybiera, dobrowolnie. I nic go nie usprawiedliwi gadanie, że przeciez koncert to sama przyjemność a różaniec... Juz taka jedna się tłumaczyła, że to nie ona, że to szatan ją zwiódł. a inny, że to ona go skusiła. I i tak nic to nie pomogło. Teraz wszyscy siedzimy w tym g...

Życie trzeba "tracić". Z premedytacją je "tracic" i "marnować". Bo kto straci swoje zycie, zyska je na zywot wieczny. Po tamtej stronie cnota i dobro będą przyjemne i wspaniałe, tam to, co dobre, będzie się działo "samo". Odwrotnie, niż tutaj.

Biedak cierpi już na mocno zaawansowaną postać religijnej szajby. Zaczyna się od utraty kontaktu z rzeczywistością w wyniku prania mózgu z zewnątrz, ale później jak widać dochodzi samogwałt na mózgu z własnej inicjatywy, prowadzący ostatecznie do samobójstwa umysłowego. Od dawna obserwuję różne przypadki i zauważam, że można sobie zgwałcić mózg - ale, że aż tak bardzo?
24-07-2012 10:32 
 Ocena 3 na 3
licho nie śpi (487 punktów)
> Życie trzeba "tracić". Z premedytacją je "tracic" i "marnować".Bo kto straci swoje zycie, zyska je na zywot wieczny. Po tamtej stronie cnota i dobro będą przyjemne i wspaniałe, tam to, co dobre, będzie się działo "samo".<

Normalnie powiało grozą! Właśnie zaczynam urlop, ale po tym tekście nie jestem pewna czy chcę wyjść z domu: wokół pewnie wielu takich "głęboko religijnych"
A co jeśli postanowią "z premedytacją zmarnować" mi wakacje? Dla mojego dobra, of course?
Idąc tym tropem: wnioskuję, że bankrutujące biura podróży przyczyniają się do "zyskania żywota wiecznego" dla swoich klientów? Warto się w takim razie zastanowić czy to nie klienci (przynajmniej ci wyznający podobną wiarę, jak cytowany oszołom) powinni biurom zapłacić i jeszcze w rękę pocałować za otwarcie drzwi do nieba...

Edit:
Rozumiem też, że gość chodzi do filharmonii, bo jej nie znosi? To dla niego po prostu sposób marnowania czasu z premedytacją...
24-07-2012 15:08 
 Ocena 4 na 4
Phanes (492 punktów)
> Życie trzeba "tracić". Z premedytacją je "tracic" i "marnować". Bo kto straci swoje zycie, zyska je na zywot wieczny. Po tamtej stronie cnota i dobro będą przyjemne i wspaniałe, tam to, co dobre, będzie się działo "samo". Odwrotnie, niż tutaj.[/cytat]

Ależ niech tracą i marnują, czy ktoś im w tym przeszkadza? Jeśli mają takie zdanie o koncercie Madonny, to chyba jest to dla nich wręcz doskonała okazja do tego, więc dlaczego się czepiają? Trochę konsekwencji by się przydało.

Swoją drogą chrześcijanie lubią wszędzie dopatrywać się "cywilizacji śmierci", dekadencji, etc. Ale przecież trudno reprezentować bardziej dekadencką i przeciwną życiu postawę niż oni sami. Dziwię się, że ludzie tego nie dostrzegają...
24-07-2012 22:31 
 Ocena 2 na 2
ramichael (36666 punktów)
> Użytkownik "Pokręć" to mocny zawodnik. Oto jego komentarz nt. związków partnerskich:

I bardzo dobrze, siarka, płonąca siarka z nieba nas zdezynfekuje. Mi w to graj, bo i tak nienawidze tego życia. Niech się martwią ci, co je kochają. Zwłaszcza członkiem w odbyt kolegi.

Sejm już od niepamiętnych czasów zajmuje się albo dokręcaniem śruby Polakom, albo spermą w męskich odbytach. A w kuluarach - wiadomo, są nagrania, tasmy. To cholerstwo należałoby pouszczelniać na oknach, drzwiach i wentylacji oraz napuscić tam gazu. Tak, żeby żadne robactwo nie przetrwało. Inaczej karaluchów się nie wybije.

Pederastia jest ciężkim grzechem obrażającym Boga. Niewazne, czy uprawiają ją ateiści, czy wierzący. Skutek i tak będzie taki sam, jak w Sodomie i Gomorze. Deszcz płonącej siarki dezynfekującej doszczętnie wszystko.




24-07-2012 23:11 
 Ocena 2 na 2
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
>Pederastia jest ciężkim grzechem obrażającym Boga. Niewazne, czy uprawiają ją ateiści, czy wierzący. Skutek i tak będzie taki sam, jak w Sodomie i Gomorze. Deszcz płonącej siarki dezynfekującej doszczętnie wszystko.
Po prostu kolejny gej, który nie chce się sam przed sobą przyznać do swojej orientacji seksualnej.
Badania pokazują, że najbardziej zagorzałymi homofobami są faceci, którzy najbardziej podniecają się podczas oglądania filmów porno przeznaczonych dla gejów.



Nie czyń bliźniemu tego, co chciałbyś, aby on uczynił tobie. Możliwe, że macie zupełnie różne gusty. (G.B.Shaw)
27-07-2012 11:00 
 Ocena 1 na 1
Jacek Tabisz (30006 punktów)
Przy okazji ten szajbus obraża muzykę klasyczną...
Alpha Phoenicis (4607 punktów)
Cytat:
Nie łudźmy się, młodzi ludzie są jak gąbka, chłoną nie tylko dobro, ale i zło, zwłaszcza zło, gdy jest ono podane w atrakcyjnej i profesjonalnej oprawie. (...) A kto w młodości czymś nasiąknął, ten do tego wraca w późniejszym wieku i nawet nie wie, jak bardzo stał się ofiarą działania obrazów, symboli, treści podprogowych (podświadomych), które z dużym znawstwem, a nawet talentem były przygotowane i zaprezentowane


Ale chrzczenie dzieci to przecież nic bo "nic złego się im nie dzieje"...
23-07-2012 21:07
 Ocena 12 na 12
Marek Matejewski (3695 punktów)
Cytat:
W tym roku jej koncert ma się odbyć dokładnie w Narodowy Dzień Pamięci Powstania Warszawskiego. Twórczość "Madonny" w różnych formach atakuje wiarę katolicką.

Powstanie, które wybuchło 1 sierpnia 1944 roku w Warszawie, sprowadzało się do walki z niemieckim okupantem. Dziś w 68. rocznicę Powstania Warszawskiego Madonna świeci przykładem i podejmuje walkę z następnym okupantem - watykańskim.

Powstańcy, którzy walczyli o wolność ojczyzny i organizatorzy tego chorego protestu powinni Jej podziękować.
23-07-2012 21:08
 Ocena 10 na 10
Selanos (12869 punktów)
To dziwna sprawa, jak mnie gdzieś nie ma, jak czegoś nie widzę i nie słyszę, nie wpływa to na mnie w żaden sposób, to ciężko, żebym poczuł się obrażony. Kto wie, katolicy czczą gościa który podobno może być w kilku miejscach naraz, więc może też nauczyli się kilku sztuczek i będąc w domu, będą także na koncercie Madonny, obrażani przez piosenkarkę.

Niezbadane są miejsca pobytu katolików.
24-07-2012 01:30 
 Ocena 3 na 3
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
>To dziwna sprawa, jak mnie gdzieś nie ma, jak czegoś nie widzę i nie słyszę, nie wpływa to na mnie w żaden sposób, to ciężko, żebym poczuł się obrażony.
Bywało już tak, że katolscy fanatycy zgłaszali prokuraturze obrazę ich "uczuć religijnych" przez film, którego nie obejrzeli albo przez rzeźbę/obraz, której nie widzieli.
Takie zachowania mogą wzbudzać uśmiech politowania, ale nie jest już śmieszne, gdy prokuratura rozpatruje takie zgłoszenia na poważnie.



Nie czyń bliźniemu tego, co chciałbyś, aby on uczynił tobie. Możliwe, że macie zupełnie różne gusty. (G.B.Shaw)
24-07-2012 02:00 
 Ocena 1 na 1
Mikuś Frąckiewicz (616 punktów)
Chociażby sprawa Nergala i darcia księgi ponoć świętej.

Jam jest jam.
24-07-2012 02:09 
 Ocena 5 na 5
Marek Matejewski (3695 punktów)
>Chociażby sprawa Nergala i darcia księgi ponoć świętej.

Nergalu! Nie jesteś sam!

Początek ostatniego akapitu:
Cytat:
Barbarzyński wybryk Ben-Ariego (...)

Zbrodnia przeciwko ludzkości i przeciw całej galaktyce wraz ze wszystkimi istotami ją zamieszkującymi. Prawdopodobnie nie uda się odtworzyć tekstu, bo księga weszła w reakcję chemiczną z ogryzkiem i skórką od banana, które leżały na dnie śmietnika. Oby udało się znaleźć gdzieś drugi egzemplarz owej drogocennej książki - może ktoś zdążył ją kiedyś skopiować?
Mortimer (1359 punktów)
Dlaczego do całej akcji wkraczają oddziały katolickie?! Co ma wspólnego Kościół z Powstaniem Warszawskim? Nie wiem, może Jezus brał w nim udział, czy co?
Zawsze Kościół musi wsadzić w jakąś grubszą aferę swoje cztery litery, zawsze. Szczególnie w Polsce, gdyż mogą się poczuć odrzuceni, albo coś w tym guście.

Uczestnicy konklawe, którzy zebrali się po śmierci Mikołaja IV (1288-1292), poczynili niestosowny dla siebie wybór. Papiestwo powierzono bowiem naprawdę POCZCIWEMU człowiekowi.
24-07-2012 10:22 
 Ocena 1 na 1
maciejo (3492 punktów)
>Dlaczego do całej akcji wkraczają oddziały katolickie?! Co ma wspólnego Kościół z Powstaniem Warszawskim? Nie wiem, może Jezus brał w nim udział, czy co?

Żołnierze strzelają, pan bóg kule nosi;]

>Zawsze Kościół musi wsadzić w jakąś grubszą aferę swoje cztery litery, zawsze. Szczególnie w Polsce, gdyż mogą się poczuć odrzuceni, albo coś w tym guście.

Jak czytam w postach te cytaty z frondy to się czuje jakbym widział tekst wystąpienia jakiegoś fanatyka islamskiego. Masakra totalna, nie rozumiem w ogóle skąd to zacietrzewienie i fanatyzm zwłaszcza wśród ludzi młodych. Całe szczęście społeczeństwo sie laicyzuje i może za 10 czy 20 lat status kościoła w Polsce będzie taki jak we Francji czy w Niemczech.
24-07-2012 10:30 
 Ocena 1 na 1
Mortimer (1359 punktów)
>może za 10 czy 20 lat status kościoła w Polsce będzie taki jak we Francji czy w Niemczech.

Według mnie dobrym pomysłem byłoby opodatkowanie Kościoła. Ale to temat na wątek według mnie. Zastanawiam się, czy takowy nie zrobić.


Uczestnicy konklawe, którzy zebrali się po śmierci Mikołaja IV (1288-1292), poczynili niestosowny dla siebie wybór. Papiestwo powierzono bowiem naprawdę POCZCIWEMU człowiekowi.
24-07-2012 10:38 
 Ocena 2 na 2
licho nie śpi (487 punktów)
>Dlaczego do całej akcji wkraczają oddziały katolickie?! Co ma wspólnego Kościół z Powstaniem Warszawskim? Nie wiem, może Jezus brał w nim udział, czy co?<

No jak to co ma wspólnego?
Proszę przeczytać cytat zamieszczony powyżej przez pana Marka Matejewskiego.
Wynika z niego jasno, że Jezus - jako, że jesteśmy Narodem Wybranym - pilnował, by Polacy "z premedytacją marnowali życie" - bo to najpewniejsza furtka do raju
Mortimer (1359 punktów)
Najlepiej to będzie, jak katolickie społeczeństwo naszego kraju będzie uważać, że Jezus był Polakiem.

Uczestnicy konklawe, którzy zebrali się po śmierci Mikołaja IV (1288-1292), poczynili niestosowny dla siebie wybór. Papiestwo powierzono bowiem naprawdę POCZCIWEMU człowiekowi.
24-07-2012 12:19 
 Ocena 2 na 2
Rafał Poniecki (7132 punktów)
>>Najlepiej to będzie, jak katolickie społeczeństwo naszego kraju będzie uważać, że Jezus był Polakiem.<<
A co, nie był?
Maddy (12885 punktów)
(zablokowany)
>>>Najlepiej to będzie, jak katolickie społeczeństwo naszego kraju będzie uważać, że Jezus był Polakiem.<<
>A co, nie był?

Gorolem był.


"Religion is the opiate of the masses -
- and we all know you should never give drugs to kids"
24-07-2012 12:30 
 Ocena 1 na 1
Mortimer (1359 punktów)
>>>Najlepiej to będzie, jak katolickie społeczeństwo naszego kraju będzie uważać, że Jezus był Polakiem.<<
>A co, nie był?

Był, był. Pochowany na Wawelu.


Uczestnicy konklawe, którzy zebrali się po śmierci Mikołaja IV (1288-1292), poczynili niestosowny dla siebie wybór. Papiestwo powierzono bowiem naprawdę POCZCIWEMU człowiekowi.
24-07-2012 12:32 
 Ocena 3 na 3
maciejo (3492 punktów)
>>>Najlepiej to będzie, jak katolickie społeczeństwo naszego kraju będzie uważać, że Jezus był Polakiem.<<
>A co, nie był?

Pewnie że był!!!
Przed ostatnimi wyborami parlamentarnymi miałem na rynku w Bydgoszczy ciekawe spotkanie. Zaczepił mnie Pan z Ruchu Palikota, a jako że nigdzie mi się nie spieszyło, a i ciekaw byłem co kandydaci do parlamentu mają do powiedzenia na różne tematy to zaczęliśmy rozmawiać. W pewnym momencie podeszła do nas babka w charakterystycznym berecie i widząc flagę partii zaczęła się drzeć: zdrajcy, pedały, antychrysty, żydy... itp., itd... Na co odpowiedziałem, że Jezus też był Żydem;] Po pierwszym oberwaniu torebką i salwie przekleństw ratowałem się ucieczką;p
Mortimer (1359 punktów)
To się nazywa poinformowane społeczeństwo moherów



Uczestnicy konklawe, którzy zebrali się po śmierci Mikołaja IV (1288-1292), poczynili niestosowny dla siebie wybór. Papiestwo powierzono bowiem naprawdę POCZCIWEMU człowiekowi.
brzezińska43 (1294 punktów)
Pomysł jest dla mnie doskonały. Od dnia jego ogłoszenia do realizacji proponuję odczekać rok. W tym czasie należy poddać badaniom historię Polaków i ustalić kiedy ginęli w różnych powstaniach, potyczkach, rzeziach itp, itd. W wyniku tych studiów nad naszą historią okaże się zapewne, że nie ma dnia kiedy Polacy nie ginęli, więc dni żałoby narodowej celebrowane winny być nieustannie. Wątpliwości mam jedynie do jednego dnia przestępnego roku - 29 lutego. I w tym dniu zezwolić na organizowanie hucznych zabaw, wesel itp. W tym też dniu można byłoby kupić alkohol, bo jest oczywistym, że napruty Polak coś zbezcześci.
neurosurgery (2484 punktów)
Cytat:
Dla niektórych występ Madonny w 68. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego to skandal


A co by było w " 69" rocznicę?! Bój się Boga Madonno!


Nie chcę wierzyć. Chcę WIEDZIEĆ.
24-07-2012 17:02 
 Ocena 4 na 4
licho nie śpi (487 punktów)

>A co by było w " 69" rocznicę?! Bój się Boga Madonno!<

Myślę, że należałoby podsunąć tę myśl Prawdziwym Katolikom-"Patryjotom". Zakładam, że tak bezecnej rocznicy żaden nie zechce świętować - dałoby to rok spokoju Chyba, że uznają iż po 68 następuje 70: żaden problem dla ludzi wierzących w niepokalane poczęcie i dziadka na chmurce.
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Prawdziwemu katolikowi liczba 69 może się kojarzyć co najwyżej z jakimś punktem w książeczce do nabożeństwa lub w katechizmie. Innych skojarzeń mieć nie może, no bo skąd? Prawdziwy katolik nie może mieć pojęcia o tym, że 69 kojarzy się z czymś innym, a jeśli mu się kojarzy, to nie może się do tego przyznać, bo z założenia taki prawdziwy katolik jest bez grzechu, bo przecież w niedzielę był u spowiedzi, odklepał X zdrowasiek i jest świętszy od papieża.

Nie czyń bliźniemu tego, co chciałbyś, aby on uczynił tobie. Możliwe, że macie zupełnie różne gusty. (G.B.Shaw)
25-07-2012 11:45 
 Ocena 1 na 1
licho nie śpi (487 punktów)
Byłoby fajnie, gdyby to prawda była: Prawdziwy Katolik MUSI znać wszelkie bezeceństwa, by tropić je i piętnować u wszystkich wokół
catseye (1381 punktów)
>wymyśliłem:
>wszystkie rocznice ważne dla "Prawdziwych Polaków Katolików Patriotów" należy ustawowo, albo i lepiej konstytucyjnie, ogłosić Dniami Żałoby Narodowej.
Mam chyba lepszy pomysł: niech Madonna ofiaruje Michalikowi % od zysku z koncertu na mszę, która zostałaby odprawiona przez Prześwietny Episkopat przed 2.5 min. filmem.
adamzwawy (969 punktów)
A ja myślę, że Ci ludzie BARDZO by chcieli
żyć w tak spokojnych czasach jak My ( mam na myśli Polskę teraz ).
A te problemy z Madonną... ech - pikuś.
qazad (130 punktów)
Nie tylko polski kler patrzy krzywo na madonnę, żydowski ma tę samą godną komentarza przypadłość:

www.israel(*)/News.aspx/133184#.UA-5-aD7rpo
25-07-2012 15:43 
 Ocena 2 na 2
Mortimer (1359 punktów)
>Nie tylko polski kler patrzy krzywo na madonnę, żydowski ma tę samą godną komentarza przypadłość.

Najlepiej to ją zamknąć w najgłębszym lochu pod murami Watykanu. Tak, by Benedykt XVI mógł czasem doglądać, czy nie śpiewa.


Uczestnicy konklawe, którzy zebrali się po śmierci Mikołaja IV (1288-1292), poczynili niestosowny dla siebie wybór. Papiestwo powierzono bowiem naprawdę POCZCIWEMU człowiekowi.
25-07-2012 16:11 
 Ocena 1 na 1
licho nie śpi (487 punktów)
Należy tylko dopilnować, by w tym lochu nie było krzyża: Madonna ani chybi zaraz się na nim powiesi - i już mamy zgorszenie pod samym nosem Nieomylnego

Swoją drogą, nic nie prowokuje mnie do pisania tylu lekko durnowatych komentarzy, co moi rodacy - katolycy. Byłabym im nawet wdzięczna, bo przecież śmiech to zdrowie, gdyby nie fakt, że zwykle jest to śmiech podszyty lekkim osłupieniem, a nawet grozą: naprawdę TACY ludzie są wokół mnie?

qazad (130 punktów)
>>Nie tylko polski kler patrzy krzywo na madonnę, żydowski ma tę samą godną komentarza przypadłość.
>Najlepiej to ją zamknąć w najgłębszym lochu pod murami Watykanu. Tak, by Benedykt XVI mógł czasem doglądać, czy nie śpiewa.

---
Ale w lochach synagogi też, prawda? żeby nie było, że jednych traktuje z jakiegoś powodu bardziej pobłażliwie niż drugich. Bo chyba nie powinno być problemu z wytknięciem palcem głupoty wszystkim postępującym głupio - skoro już wytykamy.
Mortimer (1359 punktów)

>Ale w lochach synagogi też, prawda? żeby nie było, że jednych traktuje z jakiegoś powodu bardziej pobłażliwie niż drugich. Bo chyba nie powinno być problemu z wytknięciem palcem głupoty wszystkim postępującym głupio - skoro już wytykamy.

Jeśli już jesteśmy tak wyrozumiali, to oprócz Żydów i Katolików są inne religie, które a nuż, będą chcieli Madonnę zamknąć w lochach.


Uczestnicy konklawe, którzy zebrali się po śmierci Mikołaja IV (1288-1292), poczynili niestosowny dla siebie wybór. Papiestwo powierzono bowiem naprawdę POCZCIWEMU człowiekowi.
Kuba K. (3909 punktów)
Madonna obraża, a nasi dzielni katolicy stawiają bohaterski opór i dają wyraz swemu oburzeniu, na wstępie znany wszystkim pan Terlikowski

Cytat:
Jeśli ktoś opiera swoją karierę na bluźnierstwie, na elementach wręcz satanistycznych, to musi być przygotowany na to że spotka się z protestami - mówi przed koncertem Madonny w telewizji TVN24 Tomasz Terlikowski, przywołując poza amerykańską gwiazdą także Sinead O'Connor.


Księża też nie zasypiają gruszek w popiele

Cytat:
W związku z koncertem Madonny kapłani egzorcyści - ks. Andrzej Grefkowicz, o. Robert Więcek SJ i ks. Paweł Pająk - wzywają do wielkiej modlitwy. Jak piszą:

Taki ''koncert'' ma odbyć się na ziemi polskiej 1 sierpnia. Jeśli się odbędzie, to będzie to zbezczeszczenie (na) ziemi polskiej.

A oto intencja modlitwy:

Aby nie doszło do koncertu, a jeżeli do niego dojdzie, to by Pan Bóg go przerwał - np. awaria prądu zawsze jest możliwa. Ostatecznie Pan Bóg może zrobić z naszą modlitwą co uzna za stosowne, ale prosić możemy.


Nie daje też o sobie zapomnieć niejaki Cejrowski - ten przechodzi od słów do czynów

Cytat:
Na wezwanie księży egzorcystów zareagował Wojciech Cejrowski. Na swoim profilu na Facebooku zapowiedział, że w związku z koncertem Madonny podejmie dziś post ścisły połączony z modlitwą.


Potrafią się ludzie bawić, oj potrafią...


Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365