Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy mogę być duchowy, nie wierząc w to, w co wierzy większoś

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
13-11-2025 11:04megumi98 (2 punktów)Czy mogę być duchowy, nie wierząc w to, w co wierzy większoś
Nie wierzę w astrologię, manifestacje, moc kryształów, liczby aniołów i wiele innych rzeczy, których teraz nie pamiętam, bo jestem bardzo śpiąca. Ale wierzę, że może istnieć coś więcej niż tylko to, co fizyczne. Czy jest tu ktoś jeszcze o tym przekonany? A może istnieje podobna religia? Jestem otwarta na dołączenie do religii, która nie ma boga. Nie chodzi mi jednak o buddyzm, ale poszukałam informacji na ten temat i to nie dla mnie. Mam nadzieję, że uda mi się uzyskać chociaż kilka odpowiedzi.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Lolek_Salambek (2665 punktów)
>Nie wierzę w astrologię, manifestacje, moc kryształów, liczby aniołów i wiele innych rzeczy,
>których teraz nie pamiętam, bo jestem bardzo śpiąca. Ale wierzę, że może istnieć coś więcej niż
>tylko to, co fizyczne. Czy jest tu ktoś jeszcze o tym przekonany? A może istnieje podobna religia?
>Jestem otwarta na dołączenie do religii, która nie ma boga. Nie chodzi mi jednak o buddyzm, ale
>poszukałam informacji na ten temat i to nie dla mnie. Mam nadzieję, że uda mi się uzyskać chociaż kilka odpowiedzi.

-------------
Megumi98 - bardzo ciekawy jest twoj wpis - z mojej strony moge odpowiedziec tak:
- jestem autorem kilku watkow na tym Portalu; gdzie pisze o wierzeniach religijnych i w szczegolnosci o agnostycyzmie; ktory moze stanowic odpowiedz na zadane przez Ciebie pytania
- mozesz sobie wyfiltrowac utworzone przeze mnie watki po moim nicku
- gdybys miala/mial z tym problem to prosze o informacje - pomoge Ci.


S pozdravem, Wojownik Stokrotka
megumi98 (2 punktów)
>Nie wierzę w astrologię, manifestacje, moc kryształów, liczby aniołów i wiele innych rzeczy,
>których teraz nie pamiętam, bo jestem bardzo śpiąca. Ale wierzę, że może istnieć coś więcej niż
>tylko to, co fizyczne. Czy jest tu ktoś jeszcze o tym przekonany? A może istnieje podobna religia?
>Jestem otwarta na dołączenie do religii, która nie ma boga. Nie chodzi mi jednak o buddyzm, ale 10.0.0.0.1 192.168.1.254
>poszukałam informacji na ten temat i to nie dla mnie. Mam nadzieję, że uda mi się uzyskać chociaż
>kilka odpowiedzi.

I got it,...

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365