Nie wierzę w astrologię, manifestacje, moc kryształów, liczby aniołów i wiele innych rzeczy, których teraz nie pamiętam, bo jestem bardzo śpiąca. Ale wierzę, że może istnieć coś więcej niż tylko to, co fizyczne. Czy jest tu ktoś jeszcze o tym przekonany? A może istnieje podobna religia? Jestem otwarta na dołączenie do religii, która nie ma boga. Nie chodzi mi jednak o buddyzm, ale poszukałam informacji na ten temat i to nie dla mnie. Mam nadzieję, że uda mi się uzyskać chociaż kilka odpowiedzi. |