Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy nie przeszkadza ci, że różne religie składają za ciebie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
27-11-2025 10:56xensop2 (3 punktów)Czy nie przeszkadza ci, że różne religie składają za ciebie
Ocena 1 na 1
Na przykład, gdybyś podróżował i spotkał kogoś, kto powiedziałby (wstaw bóstwo lub koncepcję wiary, która cię chroni).

Osobiście byłbym zadowolony, bo intencja jest dobra, ale co o tym myślisz?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Krystyna_prokaczystowska_racjonalistka (41 punktów)
>Na przykład, gdybyś podróżował i spotkał kogoś, kto powiedziałby (wstaw bóstwo lub koncepcję wiary,
>która cię chroni).
>Osobiście byłbym zadowolony, bo intencja jest dobra, ale co o tym myślisz?

Myślę że jest pan dość nieśmiałym duchownym katolickim.
romaro (25211 punktów)

>>Osobiście byłbym zadowolony, bo intencja jest dobra, ale co o tym myślisz?
>Myślę że jest pan dość nieśmiałym duchownym katolickim.

A ja myślę, że na scenie pojawił się Harry Potter, który staje między bohaterem a cieniem, chroniąc go zaklęciem Expecto Patronum
xensop2 (3 punktów)
>Na przykład, gdybyś podróżował i spotkał kogoś, kto powiedziałby (wstaw bóstwo lub koncepcję wiary,
>która cię chroni). omegle xender
>Osobiście byłbym zadowolony, bo intencja jest dobra, ale co o tym myślisz?

I got it,..

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365