Jestem protestantem i głęboko wierzę, że tylko Bogu należy oddawać cześć i cześć. Czy ktoś mógłby wyjaśnić, na czym opiera się katolicyzm, dlaczego i skąd się wziął? Dlaczego czcisz Maryję, która była człowiekiem takim jak każdy z nas? Czy nie jest to sprzeczne z przykazaniami Bożymi? Jakie jest twoje zdanie na temat Jezusa? Jak w dzisiejszym świecie uzasadniasz katolicyzm jako słuszny punkt widzenia na chrześcijaństwo? 10.0.0.0.1 192.168.1.254 Byłbym bardzo wdzięczny, gdybyś w odpowiedzi wskazał na fragment Pisma Świętego. Dziękuję. |