Pod naszą nieobecność na działce letniskowej ,Energa weszła na zamkniety teren posesji wypoczynkowej i bez powiadamiania nas wycięła drzewa / brzozy/ rosnące pod linią energetyczną wzdłuż płotu . Drzewa nie sięgały do przewodów. Czy to zgodne z prawem. Czy bez powiadamiania właściciela można wejść na jego posesję ,która jest zamknieta / pewnie przeszli przez płot/. Wycieto drzewa i zostawiono je na posesji w artystycznym nieładzie. Przez to działka straciła na estetyce i wartosci. Co można z tym zrobić? Proszę o pomocne opinie. |