>Zarząd LOT-u podjął uchwałę że na pokładach jego >samolotów będzie rozdawany, i tu uwaga-"nasz dziennik" Tak sobie pomyślałem o uleganiu pewnej presji psychicznej, jedynego słusznego światopoglądu. Gdyby zrobić jakąś sondę, którą opublikowałyby niektóre media to wyszłoby że połowa a może większość Polaków jest przeciwna "Naszemu Dziennikowi" (na pokładach samolotów-LOT jest spółką skarbu państwa w większościowym udziałem tegoż państwa). I to jest właśnie hipokryzja. Jesteśmy przeciwni pewnej decyzji ale taką decyzję podejmujemy bo...tak trzeba. I to było celem tej notki.
|