Wychowany w duchu chrzescijaństwa brnąłem przed siebie i o mało nie osiągnąłem "wieku chrystusowego" by zrozumiec co jest dla mnie pisane... Gdyby nie portal Racjonalista nie dowiedziałbym sie jak odejść od kościoła... Całe życie szukałem...i nie doznałem łaski wiary  jak to sie popularnie nazywa bo inaczej ich niemu nie rozumieja... Co za paranoja.....poszedłem do swojej parafii i robie to co jest teraz najwazniejsze i w sumie zawsze było tylko nie wiedziałem jak sie do tego zabrać. Wypadam z całego tego bałaganu, okraszonego kłamstwami, pogardą przebrana w piękne swięte szaty z madrością tak mądrą że nawet najwięksi myśliciele są przez nich "obrzucani błotem"....na pewno i wśród nich znajdą się wybitni jednostkowi przedstawiciele zdrowego rozsądku ale ja już nie mam na to siły.... "nie z krzyża jestem zdjęty bóg...ani czerwonej gwiazdy starzec...kocham czerń, kocham noc, pluję na prawo bo kocham wolność" ahret |