Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dziekuję...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
29-03-2006 19:52ahret_dev (93 punktów)Dziekuję...
Wychowany w duchu chrzescijaństwa brnąłem przed siebie i o mało nie osiągnąłem "wieku chrystusowego" by zrozumiec co jest dla mnie pisane...
Gdyby nie portal Racjonalista nie dowiedziałbym sie jak odejść od kościoła...
Całe życie szukałem...i nie doznałem łaski wiary jak to sie popularnie nazywa bo inaczej ich niemu nie rozumieja...
Co za paranoja.....poszedłem do swojej parafii i robie to co jest teraz najwazniejsze i w sumie zawsze było tylko nie wiedziałem jak sie do tego zabrać.
Wypadam z całego tego bałaganu, okraszonego kłamstwami, pogardą przebrana w piękne swięte szaty z madrością tak mądrą że nawet najwięksi myśliciele są przez nich "obrzucani błotem"....na pewno i wśród nich znajdą się wybitni jednostkowi przedstawiciele zdrowego rozsądku ale ja już nie mam na to siły....
"nie z krzyża jestem zdjęty bóg...ani czerwonej gwiazdy starzec...kocham czerń, kocham noc, pluję na prawo bo kocham wolność"
ahret
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

aries
No i bardzo dobrze! Jesli chcesz byc wolny to odrzuc wszelkie religie i przesady.Zobacz to wszystko z boku jeszcze raz i pogodz sie z tym ze kiedys kopniesz w kalendarz, niezaleznie w co bedziesz wierzyl.
I napij sie czegos dobrego za swoje zdrowie i nowe wolne zycie.
ahret_dev (93 punktów)
I super i spoko, rodzimy sie po to by umrzeć, więc po co się teraz martwić Kościół blokuje wolny rozwoj nieskrępowanej myśli. Strach kreuje Bogów. Piję zdrowie sam do siebie, bravo
jarekland (142470 punktów)
>Wychowany w duchu chrzescijaństwa brnąłem przed siebie (...)
>Gdyby nie portal Racjonalista nie dowiedziałbym sie jak
>odejść od kościoła...
>Całe życie szukałem...i nie doznałem łaski wiary
Ty już przjżałeś na oczy, za Tobą pójdą tysiące.

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365