Jak rozumiem to Ty placowniku jesteś moderatorem i widzę , że jedna powtórka została skasowana (dziękuję),ale jedna nadal jest ,dam namiar: wątek " do ateistów i agnostyków", dział "Filozofia i światopogląd". Wiem , że zawracam cztery litery ,lecz chyba porządek musi być. I zaznaczam, iż to jest nie do końca moja wina bo się komunikat o błędzie wyświetlił , za pierwszym razem jak i za drugim.Coś o braku połączenia z bazą , czy coś takiego.
Pozdrawiam i z góry dziękuję.
|