 |
Czy będzie kolejny klon PiS? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 29-08-2012 02:20 | kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | Czy będzie kolejny klon PiS?
4 na 4 | Zsyłka Hofmana:Adam Hofman został szefem struktur PiS w Koninie, mimo że tego nie chciał. - Gdy tylko wychodziłem z domu, natykałem się pod drzwiami na swojego kota i pana - miał powiedzieć Jarosław Kaczyński, ogłaszając tę decyzję. (źródło) IV RP minus Ziobro:Młoda gwiazda PiS udzieliła wywiadu tygodnikowi "Uważam Rze". Hofman deklaruje, że "to, co zaproponujemy Polakom, nazwałbym IV RP minus Ziobro". (źródło) Hofman - premierem nie Kaczyński:Na pięciolecie rządów premiera Donalda Tuska PiS złoży wniosek o konstruktywne wotum nieufności - zapowiedział rzecznik partii Adam Hofman. Kandydat na szefa nowego gabinetu ma być spoza partii politycznych. (źródło) Hofman - zrównany intelektualnie przez swojego führerka z kotem führerka - jakby usiłuje kontynuować swoje wazeliniarstwo wobec führerka opluwając byłego wice führerka Ziobro, aby następnie sugerować, że führerek nie nadaje się na premiera (IV) RP. Czyżby Hofman planował iść drogą Ziobry i założyć swoją partyjkę np. "Prawa IV RP"? Czy Hofman już nie pamięta niedawnej deklaracji swojego führerka na temat tego, że każdy ze zdrajców PiS (łącznie z Ziobro) może posypać sobie łeb popiołem, rzucić się do stóp führerka i błagać o przyjęcie do PiS?
W dupi.e mam przyszłość pana Hofmana na arenie politycznej, co nie umniejsza mej radości z faktu, że PiS nie przestaje dostarczać mi zabawy pokazując swoją zgniliznę moralną i hipokryzję. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| Selanos (12869 punktów) | Hofman jest (jeżeli jeszcze jest) jedynym PiSowcem którego mogę ścierpieć. Jest wygadany, potrafi mówić z sensem, nie zmienia zdania co pięć minut jak jego guru Kaczyński, ogólnie rzecz biorąc mogę o nim powiedzieć, że chociaż się z nim nie zgadzam, to złego słowa na człowieka nie powiem.
Nie potrafię zrozumieć p. Kaczyńskiego, ten człowiek odsuwa od siebie wszystkich ludzi wygadanych i rozpoznawalnych. Hofman robił szybką karierę, nigdy publicznie nie podskoczył prezesowi i na pewno nie budził w Polakach tylu negatywnych emocji co Ziobro. Czyżby Kaczyński bał się ludzi którzy potrafią myśleć samodzielnie?
Mimo tego, że PiSu nie lubię i cieszę się jak u nich jest źle, to nie mogę przestać współczuć temu Hofmanowi. Chłop się widać starał a prezes nie docenił, ba, nawet powiedział złe słowo i zesłał na wygnanie.
Niech zakłada własną partię, może będzie jakaś katolicka prawica która będzie potrafiła dyskutować w sposób cywilizowany. No, przynajmniej w miarę grzeczny.
|
|
2 na 2 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | > Hofman - zrównany intelektualnie przez swojego führerka z kotem führerka - jakby> usiłuje kontynuować swoje wazeliniarstwo wobec führerka opluwając byłego wice führerka Ziobro, aby> następnie sugerować, że führerek nie nadaje się na premiera (IV) RP.> Czyżby Hofman planował iść drogą Ziobry i założyć swoją partyjkę np. "Prawa IV RP"?Hej, Hofman, hej Hofman, Bees kie banował* Cożeś dlo Prezesa Młodość przemarnował...Obstawiam, że będzie tak: Na razie Hofman nic zrobić nie może, ale po kolejnych przegranych wyborach (prezydenckich, a już na pewno parlamentarnych) pierwszy się zbrutusi. I tym razem spiskowcom może się udać, bo juz nawet najtępsze buce PiSowskie zdadzą sobie sprawę, że z Prezesem skazani są na jałowe ujadanie w opozycji ad mortem defecatam, zaś konfitur władzy nawet przez szybę nie poliżą. A w końcu po coś w tę politykę poszli. I znów się okaże, że wszędzie Spisek, Zdrada i Zaprzaństwo... Biedny ten Prezes - no, jak on ma nie być paranoikiem?  *będziesz kiedyś żałował www.avaaz.(*)sy_riot_free_russia_a/?tXLgqbb
|
|
| 17latek (578 punktów) | Hofman nie ma szans na następne klonowanie PiS-u ,dlaczegóż? dlatego ,że Hofman podejrzewam ,że liczy na spadek w postaci partii po Jarosławie i jego kocie co raczej nie nastąpi bo kot Jarosława jeszcze ma pomysły jak zbijać kapitał wyborczy ^^
|
|
 | 1 na 1 | Mortimer (1359 punktów) | >kot Jarosława jeszcze ma pomysły jak zbijać kapitał wyborczy
Jak dobrze, że to nie Behemot z "Mistrza i Małgorzaty". Tylko chyba Alik.
Kot przewodniczącym partii? Może byłby mądrzejszy od innych przewodniczących i coś w tym rządzie w końcu by ruszyło.
Uczestnicy konklawe, którzy zebrali się po śmierci Mikołaja IV (1288-1292), poczynili niestosowny dla siebie wybór. Papiestwo powierzono bowiem naprawdę POCZCIWEMU człowiekowi.
|
|
|  | 1 na 1 | Meretseger (61860 punktów) |
> Tylko chyba Alik.Raczej nie Alik. Chyba, że Alik 2.0
|
|
| |  | 1 na 1 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | > >Tylko chyba Alik.> Raczej nie Alik. Chyba, że Alik 2.0  Teraz Prezes ma, zdaje się, kotkę - więc ta się zapewne jakoś inaczej nazywa. Nie wiem jak, niestety, a ciekawe to nawet...  www.avaaz.(*)sy_riot_free_russia_a/?tXLgqbb
|
|
2 na 2 | Konowal (6291 punktów) | Tak mnie zastanawia - ten klon. Jak powstanie kolejny to gdzie jest poprzedni? Czy to PO - bo innego klona PiS nie widzę.
Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć. św. Augustyn
|
|
 | 2 na 2 | Grzegorz (5685 punktów) | >Tak mnie zastanawia - ten klon. Jak powstanie kolejny to gdzie jest poprzedni? Czy to PO - bo innego klona PiS nie widzę. Święta racja, choć obstawiam że autorowi chodziło raczej o takie twory jak Solidarna Polska czy PJN.
|
|
2 na 2 | Grzegorz (5685 punktów) | >Czyżby Hofman planował iść drogą Ziobry i założyć swoją partyjkę np. "Prawa IV RP"?
Pewnie ma podobny dylemat co większość ambitnych w PiS-ie.
Może czekać aż prezes go wywali w ramach cyklicznej rotacji przydupasów - aby żaden z nich nie zagrzał ważnego miejsca na tyle długo żeby zagroziło mu to w jakikolwiek sposób.
Może też sam wybrać czas, miejsce i formę odejścia i próbować stworzyć/wejść do jakiejś struktury która ma szansę na przekroczenie magicznych 5% w wyborach.
Podejrzewam że jeśli wybrał rozwiązanie nr2, to pewnie miał jakieś sygnały świadczące o tym że prezes zmierza do zastosowania wobec niego rozwiązania nr1.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|