 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Filozofia i światopogląd
| Napisano | Autor | Tytuł | | 11-05-2022 20:24 | okragly (21676 punktów) | szkola oglupia | mamy najwiecej mgr na swiecie a jesteśmy z głupszych narodów, szkola oglupia, tworzy libkow niedorozwojkow. Dlatego ...
każda kobieta która urodzi i wychowa do komuni, dostaje magisterium, dziewczyna, matka, więcej wie o życiu niż mgr wszelkich nauk (oprócz fizyki, matematyki, chemii) Wiadomo papierek wazny można więc Można nawet zrobic egzamin magisterski z karmienia piersią, z ząbkowania, kolki, kupek itp co jest 10 x wazniejsze niż data urodzenia jakiegoś gamonia patoelit, czy nauki spolecznej jp2. Matka która wychowa troje dzieci, które sa ponad stan średni np sukcesy w olimpiady przedmiotowe w szkole, dostaje tytuł doktora nauk spolecznych, a taka której przynajmniej 3 dzieci zdobędą tytuł doktora nauk, zostaje profesorem
żłobki, przedszkola, szkoly jako narzedzie patoelit do zniewolenia, niszczące życie, niech znikną
macierzyństwo, wychowanie, uczy dużo więcej niż skonczenie filozofii, teologii czy innej histori które są nieprawdziwe, wymyslone, taki Platon to tragedia naszej cywilizacji. Każda dzika matka z raju jest od niego mądrzejsza
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > żłobki, przedszkola, szkoly jako narzedzie patoelit do zniewolenia, niszczące życie, niech zniknąPrzedszkolna jednostka traci zdolność kwestionowania panującego porządku społecznego ale jednostki, które nie potrafią stworzyć porządku społecznego tworzą dla siebie piekło na Ziemi. Co wybierzesz? Zniewolenie chciwością innych ludzi i bezpieczeństwo czy wolność od chciwości innych ludzi i niebezpieczeństwo? Sądzisz, że ludzie bez dominującej idei społecznej i zbudowanej na niej hierarchii jednostek będą dla siebie nawzajem dobrzy? Nie, nie będą, będą dla siebie nawzajem demonami. Największe patologie i nieszczęścia między ludźmi dzieją się na wioskach gdzie wpływ szkoły jest najmniejszy. Szkoła nie tylko narzuca porządek społeczny ale jeszcze uczy jak żyć. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>żłobki, przedszkola, szkoly jako narzedzie patoelit do zniewolenia, niszczące życie, niech znikną >Przedszkolna jednostka traci zdolność kwestionowania panującego porządku społecznego ale jednostki, które nie potrafią stworzyć porządku społecznego tworzą dla siebie piekło na Ziemi. fizycy zanim zbudują teorie robią milion doświadczen. Czemu patoelity nie robia doświadczen spolecznych? nie pozwolą anarchistom rządzic nawet osiedlem, zaraz przyjedzie milicja, zomo i rozpędzą. Ale to tylko doświadczenie fizyczne
>Co wybierzesz? to co robią inzynierowie, projektuja i sprawdzają czy zalożenia sie sprawdziwy czy samolot leci ale to wymagalo 1 mln doświadczen i 1 mln katastrof
>Zniewolenie chciwością innych ludzi i bezpieczeństwo czy wolność od chciwości innych ludzi i niebezpieczeństwo? pełna jawnośc jest warunkiem koniecznym, ale nie wystarczającym, wiedza zdobyta metoda prób i bledów a nie że od 2 000 lat naszym kierunkowskazem biblia, ona nam dzisiaj pokazuje do tylu jak i patriarchat
>Sądzisz, że ludzie bez dominującej idei społecznej i zbudowanej na niej hierarchii jednostek będą dla siebie nawzajem dobrzy? ideaa, legenda jest potrzebna ale już biblia i liberalizm z niej narodzony to wstecznictwo. Czy wiesz że w Dubaju 50% parlamentarzystów to kobiety? 90% mieszkanców to imigranci, a my na granicy białoruskiej nie wpuszczamy ani jednego z kolonizowanego przez naszych żołnierzy Iraku czy Afganistanu
>Nie, nie będą, będą dla siebie nawzajem demonami. 90% mieszkanców Dubaju to emigranci i się nie pozabijali, jest dużo mniej więżniów, przemocy niż u nas. Liberalizm to wymieranie
>Największe patologie i nieszczęścia między ludźmi dzieją się na wioskach gdzie wpływ szkoły jest najmniejszy. najwiecej gwaltów zabójstw jest w rodzinie
>Szkoła nie tylko narzuca porządek społeczny ale jeszcze uczy jak żyć. jest narzędziem mafi (patoelit) do ksztaltowania sobie poslusznych poddanych, tak sie dzieje od Mieszka 1 (niepokornych, nie chcących placic haraczu zabijał, innych sprzedawał w niewole arabom, takie są nasze elity- patoelity. Ciebie też sprzedały Niemcom
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|