Słyszałem, że w Chinach jest zakazany, bo ma charakter sekciarski, a wiele osób twierdzi, że próbuje cię kontrolować, podczas gdy inni twierdzą, że to szczera wiara. Byłem ciekaw waszych opinii i czy moglibyście mi coś o tym powiedzieć?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.