Dlaczego ewangelie zostały napisane dopiero wiele lat po śmi 1 na 1
Według większości uczonych ewangelie zostały napisane lata po jego śmierci. Dlaczego? Czy ludzie mówili o Jezusie, dopóki ktoś nie zdecydował się spisać jego życia i śmierci?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Według większości uczonych ewangelie zostały napisane lata po jego śmierci. Dlaczego? Czy ludzie >mówili o Jezusie, dopóki ktoś nie zdecydował się spisać jego życia i śmierci?
12-01-2026 16:25 - Odp: Dlaczego ewangelie zostały napisane dopiero wiele lat po śmi