>......Szukam opinii od osób, które ukończyły >studia magisterskie z religii i społeczeństwa, i proszę o podzielenie się swoimi doświadczeniami, >jeśli to możliwe!
---------------------
Ja takowych studiów nie kończyłem. Myślę natomiast, że gdybyś oczekiwał takiej informacji od kogoś kto takie studia skończył no dobrze by było, żebyś doprecyzował jakie aspekty tych studiów interesują Cię najbardziej.
To taka moja sugestia.
S pozdravem
Zwierzęta podobnie jak ludzie mają bardzo silny instynkt życia oraz odczuwają cierpienia fizyczne
|