Racjonalista - Strona głównaDo treści
Premier, romantyzm, cud, mgła i MOPS

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
14-10-2012 00:48Małyska (6054 punktów)Premier, romantyzm, cud, mgła i MOPS
Ocena 3 na 3
Oj, będzie się działo - pomyślałem przed dzisiejsza debatą sejmową . Jak bardzo się pomyliłem.
Nic się nie działo. Nuda i banał. Niczego się dowiedziałem, prawie usnąłem. Premier zmęczony, bez wigoru, żałował braku romantycznej wizji. Ja nie, wolę konkrety.
Wreszcie się ożywiło, posłowie z Dolnego Śląska nie mogą lądować na Okęciu – mgła!
Nie zdążą na głosowanie, premier zagrożony!
Był też cud, oto hospitalizowany poseł PO nagle ozdrowiał i dowieziony karetką na Wiejską odda głos.
Uff! Przerwa, cisza, spokój… Chcielibyście! Skończył premier Tusk zaczął premier Gliński, w sukurs już idzie mu premier Cymański. Skąd tylu premierów? Prawdziwy wysyp. Myślałem, że mamy sezon na grzyby…

W tym samym czasie pod miejscowym MOPS-em też dyskutują w oczekiwaniu na socjalne paczki. Podobne pytania i odpowiedzi, mniej zadęcia i konkretne bluzgi. Trzymając w rękach butelki z winem marki „mózgotrzep”, paląc papierosy - po 11pln paczka obserwują podjeżdżającego mercedesa. Z auta wysiada odstawiona na Dodę panienka, bez kolejki wchodzi do magazynu i wychodzi z paczką. Nie spojrzała na stojące towarzystwo, bez słowa odjechała. To pewnie ich premier.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Kasianna132 (617 punktów)
. Z
>auta wysiada odstawiona na Dodę panienka, bez kolejki wchodzi do magazynu i wychodzi z paczką. Nie
>spojrzała na stojące towarzystwo, bez słowa odjechała. To pewnie ich premier.

Z takim charakterkiem to ja znam więcej ludzi , znam też takich, którzy naprawdę potrzebują pomocy, ale wstydzą się korzystać z opieki społecznej. Znam też takich, którzy uważają, że "żadna praca mi nie odpowiada (np. sprzątanie), należy mi się, bo nie mam i już" . I już.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365