>Narzekasz na prawo, czy na kombinatorską (kapitalistyczną?) mentalność ludzi, dorobić, a się nie narobić? Wykonywanie wspomnianych czynności w imieniu i na rzecz inwestora skazywało by pomysłodawców na narobienie się, dzięki któremu mogliby się też dorobić i nie byłoby w tym nic złego. Natomiast oferta przedstawiona na stronie internetowej tejże firmy faktycznie świadczy jedynie o chęci dorobienia się na ludzkiej naiwności tudzież niewiedzy.
|