Choć w lipcu radził mi placownik: "wybierz opcję "Szukaj" (druga od prawej na dole strony)" nie znalazłam jej.
Dziś przypadkiem przewinęłam stronę do samego dołu, a tam "Szukaj" jak byk!
I jak działa!
Kłaniam się więc Stwórcy "Szukania" dla gości, gdyż sprawił On, że jest mi tu teraz jak w raju. Osnowa. |