Mieszkańców Jeleniej Góry i okolic zapraszam na inauguracyjne spotkanie Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów, które odbędzie się w restauracji Pizza Hut (company.ye(*)e/Jelenia_Gora/74007/mapa.html) przy ulicy 1-ego Maja 5, w Jeleniej Górze 26-10-2008 o godz. 18:00.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.