Na zaproszenie prof. Andrzeja Wróbla, 19 listopada 2008 r. w ramach seminarium wygłoszę wykład pt.: "Neuronauka, neurobiznes czy neurobzdury?" Seminarium odbędzie się w Warszawie w sali konferencyjnej Instytutu Nenckiego na II piętrze o godz. 15.00. Pozdrawiam serdecznie, Tomasz Witkowski Szczegóły: www.neuroinf.pl/Members/neurofizjo/seminars |