Witam, przepraszam Panstwa za nieudzielanie sie na forum. Staram sie zabierac glos tylko wowczas, gdy uwazam, ze mam cos sensownego do powiedzenia, gdy nie mam milcze. Nie uwazam, ze jest to brak szacunku - moim zdaniem. Serdecznie dziekuje za pomoc wszystkim zainteresowanym. Pozdrawiam Marcin
|