Racjonalista - Strona głównaDo treści
Poszukuję heteroseksualnych mężczyzn do udziału w badaniu psychologicz

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
27-10-2008 19:39Kwiatkowski (6 punktów)Poszukuję heteroseksualnych mężczyzn do udziału w badaniu psychologicz

Witam

Nazywam się Marcin Kwiatkowski i jestem psychologiem. Chciałbym zaprosić Mężczyzn Heteroseksualnych do udziału w badaniu psychologicznym, które prowadzę w ramach mojej pracy doktorskiej. Niniejsze badanie jest w stu procentach anonimowe. Składa się ono z pytań, na które w znacznej większości należy udzielić odpowiedzi tak bądź nie. Pytania posegregowane zostały w grupy( 6 grup). Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w badaniu bardzo proszę o kontakt, wówczas prześlę ankiety + instrukcje, odpowiem na pytania.

lp.po@ikswoktaiwknicram

Serdecznie pozdrawiam
Marcin
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
Odp: Poszukuje heteroseksualnych mezczyzn do udzilu w badaniu psycholo
No toś trafił... Na tym forum nawet kobiety nawet kobiety są zawziętymi pedałami...

Tak na serio - skąd mamy wiedzieć czy jesteśmy hetero? Ja tam nie sprawdzałem czy mnie nie ciągnie
Kelly (2051 punktów)
>Chciałbym zaprosić Mężczyzn Heteroseksualnych (...)
A nie wystarczą Panu "mężczyźni heteroseksualni"?
Adam Wojtkiewicz (3958 punktów)Odp: Poszukuję heteroseksualnych mężczyzn do udziału w badaniu psychol

Uwielbiam takich co wpadają na jakieś forum, rzucą ogłoszenie z mailem i nigdy więcej tutaj nie zajrzą.
Myślę, że to świadczy o braku szacunku dla forumowiczów.
Kwiatkowski (6 punktów)
Witam,
przepraszam Panstwa za nieudzielanie sie na forum. Staram sie zabierac glos tylko wowczas, gdy uwazam, ze mam cos sensownego do powiedzenia, gdy nie mam milcze. Nie uwazam, ze jest to brak szacunku - moim zdaniem.
Serdecznie dziekuje za pomoc wszystkim zainteresowanym.
Pozdrawiam
Marcin

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365