Witam, jak w temacie. 12-14 grudnia odbędzię się konferencja Człowiek we Wszechświecie organizowana przez studentów PAT i UJ. Tematyka którą chcieli by poruszyć na stronie smp.if.uj.edu.pl/CzlowiekWeWszechswiecie/Serdecznie zapraszam słuchaczy oraz chętnych do wygłoszenia referatów o zgłoszenia. Pozdrawiam. |