Witam Panstwa, mam poglady wolnosciowe, akceptuje demokratyczno-liberalny lad spoleczny i jestem przeciwnikiem zamordyzmu we wszelkiej postaci. Poczynania PiS-u wobec mediow (m.in. w Sejmie podczas i po parafowaniu Paktu Stabilizacyjnego) uwazam za skandaliczne i niedopuszczalne w wolnym kraju. Szczegolnie to wygrazanie dziennikarzom. A plomienne przemowienie Jaroslawa Kaczynskiego, w ktorej nazwal on przeciwnikow politycznych "lze-elitami"?? A pomysl powolania Instytutu Wychowania, ktory m.in. bedzie promowal "chrzescijanskie wartosci"? ( www.mein.gov.pl/oswiata/biezace/projekt_iw.php) A calkiem nowa idea, aby wszystkie media (wlacznie z portalami internetowymi) podlegaly przymusowej klasyfikacji?? ( wirtualnem(*)szykuje_cenzure_w_mediach.html) A wszystko to promowane przez pewnego butnego pana J. Kaczynskiego, ktory nikogo sie nie boi, uwaza ze w nim "jest czyste dobro" ,wygraza dziennikarzom, wali piescia w stol, krzyczy i traktuje spoleczenstwo jak pacholkow, ktorymi mozna pomiatac. Nie myslicie Panstwo, ze sprawa dojrzala do zorganizowania duzej legalnej demonstracji (Marsz na Warszawe) przeciw takiemu stylowi rzadow PiS-u??? Ja mysle, ze trzeba do tego zmobilizowac srodowiska liberalne, demokratyczne i lewicowe - wszystkich, ktorzy sa lub moga byc przeciwko PiS-owi. Czekam na Panstwa uwagi i sugestie. Propozycje demonstracji umiescilem rowniez na portalu liberator.org.plPozdrawiam, Krzysztof "Critto" Sobolewski liberter.webpark.pl |