Chciałem nawiązać do manipulacji pewnej części mediów. Otóż, jak wszyscy wiemy, zawsze jest grupa ludzi, organizacji a w tym wypadku mediów które zrobią wszystko aby wejść w pewien trend (czyt. wyjść przed szereg). Ale czy te media chcą czy nie powołanie społecznego rzecznika praw i wolności obywatelskich jest w interesie wszystkich a media mają rzetelnie i obiektywnie informować o tej sprawie. |