> czy (...) księża (...) mają dobra pamięćWitam wszystkich forumowiczów  Hm. Szeregowi księża jak szeregowi księża. Ale hierarchia... Kiedyś, kilka lat temu, zdarzyło się, że musiałem być na mszy z okazji poświęcenia jakiegoś boiska czy czegoś w tym stylu (konformizm). Stałem sobie bodajże pod kolumną, opierając się o nią. Kilka godzin po uroczystości rozmawiałem z uświetniającym "imprezę" kardynałem Macharskim. Mało że wskazał w jakim miejscu stałem... Wskazał gdzie byli pozostali rozmówcy i powiedział, że mnie z zeszłego roku pamięta (a wtedy "audiencji" nie doświadczyłem...).
|