Większość naukowców nie wierzy, choć niektórych nauka upewnia w wierze. Zastanawiam się jakimi Wy jesteście ludźmi. Chciałabym wiedzieć coś o ludziach, z którymi piszę prawie codziennie, dlatego pod moim wątkiem możecie mowić o sobie, poznawać się chwalić itp, itd. Może na zachęte ja zacznę. Kocham wszystkie ścisłe przedmioty, biorę udział w każdym możliwym konkursie i mam za sobą wiele osiągnieć. IQ (badane przez pedagoga i psychologa) 136. Oprócz zainteresowania ścisłymi przedmiotami lubię grać na gitarze, recytować, co nie znaczy, że z innych przedmiotów jestem słabsza... Od niedawna odkryłam w sobie filozofkę i ateistkę, (którą jestem chyba od urodzenia). Teraz kolej na was... zostawcie tu kawałek siebie...
|