> >Czy za seks z kosmitą będzie kara jak za seks z psem?> Sugerujesz, że kopulowanie ze zwierzętami nie powinno być karane?Nic takie nie napisałem. Znowu wychodzi jakaś Twoja obsesja na mój temat i mamy rozwadnianie wątków dygresjami na temat mojej osoby. Czynisz to odkąd napisałem ze naukowcy odkryli, że męski homoseksualizm nie jest wrodzony a sondaże wykazały że ludzie wytną z Parlamentów partie upierające się przy równości małżeńskiej dla gejów (czyli włącznie z prawem do adopcji chłopca). Te fakty obiektywne bolą Cię najwidoczniej tak strasznie że nawet odpalasz ataki typu ad personam przy każdej okazji. Niemerytoryczynie zaśmiecając dyskusję. Ja rozumiem, że geje są zbolałe setkami lat prześladowań i teraz jak pojawili się najgłupsi ale głośni ich reprezentanci: Biedroń i Śmiszek to będziesz bronił ich do upadłego - tych bezdennych głupków co strzelają progresywnym partiom w stopę zmuszając do głoszenia samobójczego politycznie programu ale to Twoje plucie na mnie seksualną flegmą się ludziom znudzi tutaj. Ja o chlebie ty o seksie - moim.  Byle uderzyć w mądrego, naukowego przeciwnika kretyńskich pomysłów Śmiszka i Biedronia i Czarzastego i Zandberga i Tracz. To bezdenne głupki i największe szkodniki swoich partii działające na sukces PIS (gdzie jest zresztą akurat najwięcej gejów tylko niejawnych - NIE JEDEN I NIE DWÓCH). Uważam, że seks z kosmitą powinien być niekaralny bo należy uznać ich za równych ludziom pod każdym względem prawnym i ochronnym. Siema _ Wszystkie wszechświaty są wieczne
|