> jeżeli idea/ideologia określa złego lub bezwartościowego człowieka, to czy tym samym automatycznie przyznaje wszystkim prawo do wyzysku i wyniszczenia tak zdefiniowanego człowieka? wielu rodakow poprzez propagandę patoelity wybralo na swojego boga liberalizm, mamieni wolnością, indywidualizmem, własnością, np wyjechało do usa, Francji, Angli, czy Warszawy i zostali bezdomnymi system (nasi bogowie) jest antyludzki a nie ludzie
|