Racjonalista - Strona głównaDo treści
Pytania o uczelnię

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
06-02-2024 10:04g12erald (2 punktów)Pytania o uczelnię
Moja dziewczyna studiuje informatykę, ale nie jest obeznany z technologią… Czy przed ukończeniem studiów interesowałeś się komputerami i programowaniem, czy też to ci podrosło? Studiuje AA w niepełnym wymiarze godzin na kierunku informatyka, ale pomiędzy pracą na pół etatu a niezaliczeniem zajęć z matematyki nie wiem, co mu powiedzieć. Mam dyplom, ale od jakiegoś czasu nie chodzę do szkoły. Jest pierwszym studentem college'u w swojej najbliższej rodzinie i chce dobrze sobie radzić, ale będzie się uczyć przez dwa dni do testu z matematyki i go nie zaliczy. Czy w informatyce jest miejsce dla kogoś na jego miejscu? Nie ma na myśli konkretnego stanowiska pracy. Czy powinien zrobić AS, czy inny stopień? Jakieś rekomendacje? Czy ktoś z Was się z tym zmagał?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

alsor (3283 punktów)
>Moja dziewczyna studiuje informatykę, ale nie jest obeznany z technologią... Czy przed
>ukończeniem studiów interesowałeś się komputerami i programowaniem, czy też to ci podrosło? Studiuje
>AA w niepełnym wymiarze godzin na kierunku informatyka, ale pomiędzy pracą na pół etatu a
>niezaliczeniem zajęć z matematyki nie wiem, co mu powiedzieć. Mam dyplom, ale od jakiegoś czasu nie
>chodzę do szkoły. Jest pierwszym studentem college'u w swojej najbliższej rodzinie i chce dobrze
>sobie radzić, ale będzie się uczyć przez dwa dni do testu z matematyki i go nie zaliczy. Czy w
>informatyce jest miejsce dla kogoś na jego miejscu? Nie ma na myśli konkretnego stanowiska pracy.
>Czy powinien zrobić AS, czy inny stopień? Jakieś rekomendacje? Czy ktoś z Was się z tym zmagał?

a co to jest informatyka?
g12erald (2 punktów)
>Moja dziewczyna studiuje informatykę, ale nie jest obeznany z technologią... Czy przed
>ukończeniem studiów interesowałeś się komputerami i programowaniem, czy też to ci podrosło? Studiuje
>AA w niepełnym wymiarze godzin na kierunku informatyka, ale pomiędzy pracą na pół etatu a
>niezaliczeniem zajęć z matematyki nie wiem, co mu powiedzieć. Mam dyplom, ale od jakiegoś czasu nie
>chodzę do szkoły. Jest pierwszym studentem college'u w swojej najbliższej rodzinie i chce dobrze
>sobie radzić, ale będzie się uczyć przez dwa dni do testu z matematyki i go nie zaliczy. Czy w
>informatyce jest miejsce dla kogoś na jego miejscu? Nie ma na myśli konkretnego stanowiska pracy.
>Czy powinien zrobić AS, czy inny stopień? Jakieś rekomendacje? Czy ktoś z Was się z tym zmagał?

i got this.. mobdro.bio/

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365