Moja dziewczyna studiuje informatykę, ale nie jest obeznany z technologią… Czy przed ukończeniem studiów interesowałeś się komputerami i programowaniem, czy też to ci podrosło? Studiuje AA w niepełnym wymiarze godzin na kierunku informatyka, ale pomiędzy pracą na pół etatu a niezaliczeniem zajęć z matematyki nie wiem, co mu powiedzieć. Mam dyplom, ale od jakiegoś czasu nie chodzę do szkoły. Jest pierwszym studentem college'u w swojej najbliższej rodzinie i chce dobrze sobie radzić, ale będzie się uczyć przez dwa dni do testu z matematyki i go nie zaliczy. Czy w informatyce jest miejsce dla kogoś na jego miejscu? Nie ma na myśli konkretnego stanowiska pracy. Czy powinien zrobić AS, czy inny stopień? Jakieś rekomendacje? Czy ktoś z Was się z tym zmagał? |