 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » ABC Racjonalisty
| Napisano | Autor | Tytuł | | 01-09-2008 08:56 | Arek Żurowski (224 punktów) | Nowa gwiazda Disco Polo 0 na 2 | Leszek Bubel znany już wielu ludziom ze swojej głupoty, znalazł nowy sposób na promowanie antysemityzmu (do którego sam zresztą otwarcie się przyznaje) jest nim Boys Band Disco Polo i nie jest to żaden żart. Zespół nazywa się Leszek Bubel Band, a na Twojej Rurze można obejrzeć jego teledyski. Polecam. Ja jak obejrzałem to od trzech dni chodzę roześmiany. Pozdrawiam | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 3 | lotrek (14275 punktów) |
Polecam . Ja jak obejrzałem to od trzech dni chodzę roześmiany. Gratuluje dobrego samopoczucia po obejrzenie teledysków niejakiego Bubla - narodowca, antysemity. I poczucia humoru, niestety mnie to nie bawi - pewnie nie mam poczucia humoru. Ciekawe, czy ten teledysk rozbawi rozbawi jeszcze kogoś oprócz Ciebie... pl.youtube.com/watch?v=28C8g2t4hf0&feature=related
|
|
 | | Arek Żurowski (224 punktów) | >niestety mnie to nie bawi - pewnie nie mam poczucia humoru.
Najwidoczniej nie masz. Ja ten klip oglądałem wraz z jedną Żydówką- dla niej też to było zabawne szkoda, że dla Ciebie nie. Pozdrawiam
|
|
|  | 1 na 1 | PiotrPęciak (634 punktów) | Mnie to też nie bawi. Nie bawi mnie głupota większości naszej cywilizacji. Wstydzę się, że jestem człowiekiem. A to uogólnienie.. no cóż. Jak wiele osób interesuje się ludzkim umysłem i nauką?
|
|
2 na 2 | stilgar (7322 punktów) | To wszystko jest zgodne z zasadą - "Jeśli coś jest głupie, ale działa, to znaczy, że wcale nie jest takie głupie"
Poparcie dla Bubla jest grubo poniżej granicy błędu statystycznego, więc on nic nie traci, co by nie robił. A tak, korzystając z "efektu Kononowicza" i marketingu wirusowego może trafić do wielu internautów, którzy dzięki temu poznają jego i jego tezy.
Większość młodych ludzi nie interesuje się polityką, a Bubel to polityczna prehistoria, dlatego młodzi zwykle nawet o nim nie słyszeli. A tak, świetna reklama i jednocześnie prezentacja światopoglądu.
To jest ten sam mechanizm, na który liczył niedawno jeden bank, parodiując jednego z bliźniaków, na który liczą producenci krwistych horrorów czy obrazoburczych filmów - powszechne oburzenie, często połączone z nawoływaniem do bojkotu to najlepsza reklama.
Za kilka miesięcy filmik przestanie śmieszyć, za to większość, która go obejrzała zapamięta pana Bubla. I o to chodzi.
|
|
 | | Arek Żurowski (224 punktów) | > To wszystko jest zgodne z zasadą - "Jeśli coś jest głupie, ale działa, to znaczy, że wcale nie jest takie głupie"Problem w tym, że to nie działa.  > Poparcie dla Bubla jest grubo poniżej granicy błędu statystycznego, więc on nic nie traci, co by nie robił. A tak, korzystając z "efektu Kononowicza" i marketingu wirusowego może trafić do wielu internautów, którzy dzięki temu poznają jego i jego tezy.No i bardzo dobrze. Niech poznają i przekonają się jakie są chore. > Większość młodych ludzi nie interesuje się polityką, a Bubel to polityczna prehistoria, dlatego młodzi zwykle nawet o nim nie słyszeli. A tak, świetna reklama i jednocześnie prezentacja światopoglądu.Twierdzisz zatem, że młodzi ludzie słuchają disco polo? Mnie wydaje się nieco inaczej i raczej nic nie zdziała. > To jest ten sam mechanizm, na który liczył niedawno jeden bank, parodiując jednego z bliźniaków, na który liczą producenci krwistych horrorów czy obrazoburczych filmów - powszechne oburzenie, często połączone z nawoływaniem do bojkotu to najlepsza reklama.Tylko, że Marek K. nie grał tam tandetnego disco polo. > Za kilka miesięcy filmik przestanie śmieszyć, za to większość, która go obejrzała zapamięta pana Bubla. I o to chodzi.Bardzo dobrze, wszyscy powinniśmy pamiętać o Panu Bublu. Masz rację zostanie zapamiętany, ale jako skończony idiota (bo przecież jest nim, nieprawdaż?). Warto też zapamiętać takie postaci ot choćby po to aby wiedzieć na przyszłość, np. widzisz niewykształconego, głupiego karierowicza, nowobogackiego i w pewnej chwili nasuwa Ci się skojarzenie z Nikosiem Dyzmą i od razu jest zabawniej. Twoje obawy są zdecydowanie przesadzone. Bubel nie zrobi nigdy, żadnej kariery ponieważ jego poglądy są chore, a graniem nacjonalistycznego disco polo jeszcze bardziej się ośmiesza. To jest wzruszające jak łzy Leppera. Pozdrawiam
|
|
|  | 1 na 1 | stilgar (7322 punktów) | > >To wszystko jest zgodne z zasadą - "Jeśli coś jest głupie, ale działa, to znaczy, że wcale nie jest takie głupie"> Problem w tym, że to nie działa.  Jak to nie? Nigdy bym o tym filmiku nie usłyszał ani go nie zobaczył, gdyby sie tutaj nie pojawił... Nie widziałem go jeszcze na żadnym innym forum/portalu ani nie wysłał mi żaden znajomy. Ergo - działa  Dodaj jeszcze tych forowiczów, którzy zobaczyli tutaj ten filmik i rozesłali znajomym. Cel osiągnięty, Bubla słuchają tysiące. > >Poparcie dla Bubla jest grubo poniżej granicy błędu statystycznego, więc on nic nie traci, co by nie robił. A tak, korzystając z "efektu Kononowicza" i marketingu wirusowego może trafić do wielu internautów, którzy dzięki temu poznają jego i jego tezy.> No i bardzo dobrze. Niech poznają i przekonają się jakie są chore.Wśród tych, którzy obejrzą to większość pewnie uzna to za chore, głupie czy bezsensowne - ale na pewno znajdą się tacy, którzy powiedzą "O Boże, przecież on ma rację, trzeba go popierać, głosować!", nawet jeśli uznają, że forma disco-polo jest głupia... > >Większość młodych ludzi nie interesuje się polityką, a Bubel to polityczna prehistoria, dlatego młodzi zwykle nawet o nim nie słyszeli. A tak, świetna reklama i jednocześnie prezentacja światopoglądu.> Twierdzisz zatem, że młodzi ludzie słuchają disco polo? Mnie wydaje się nieco inaczej i raczej nic nie zdziała.Niektórzy pewnie słuchają  Ale to nie jest ważne - metal, punkt czy inny hiphopowiec kiedy dostanie ten filmik od kolegi, obejrzy go, roześmieje się z tego, jakie to głupie, po czym roześle to do znajomych. A jeśli ten ktoś jest przy okazji antysemitą, to może się zainteresuje programem partii pana Bubla... > >To jest ten sam mechanizm, na który liczył niedawno jeden bank, parodiując jednego z bliźniaków, na który liczą producenci krwistych horrorów czy obrazoburczych filmów - powszechne oburzenie, często połączone z nawoływaniem do bojkotu to najlepsza reklama.> Tylko, że Marek K. nie grał tam tandetnego disco polo.Ale to naprawdę nie ma znaczenia - popatrz na przypadek Kononowicza - dzięki Youtube dostał znacznie więcej głosów niż wynikało z sondaży - wszystko to od tych, którzy śmieli się z filmiku z nim na yt. > Twoje obawy są zdecydowanie przesadzone. Bubel nie zrobi nigdy, żadnej kariery ponieważ jego poglądy są chore, a graniem nacjonalistycznego disco polo jeszcze bardziej się ośmiesza. To jest wzruszające jak łzy Leppera.Widzisz - Lepper jest dobrym przykładem - większość lat 90 też robił z siebie pośmiewisko, pokazując swój tyłek do kamery i wysypując ziarno na tory - aż nagle znalazł się w Parlamencie i nagle przestało być śmiesznie. I to tak, że w 2005 wydawało się, że Samoobrona już na długo pozostanie w Sejmie, jako opozycyjny plankton. I tylko dzięki temu, że Kaczyński wziął ich do rządu stracili poparcie i wypadli z obiegu. Tak samo Rydzyk w latach 90 wydawał się zupełnie niegroźny, ot taki folklor - aż niedawno się okazało, jaki ma naprawdę wpływ na politykę. Nie twierdzę, że Bubel dzięki filmikowi disco-polo zdobędzie 20% poparcia i wejdzie do Sejmu. Twierdzę, że dzięki temu, że ludzie sobie rozsyłają te filmiki staje sie on rozpoznawalny, a jednocześnie wzrasta liczba osób go popierających - liczba przeciwników też pewnie wzrasta, ale oni nie mają znaczenia - w wyborach się głosuje 'za' a nie 'przeciw'.
|
|
| |  | | Arek Żurowski (224 punktów) | > Jak to nie? Nigdy bym o tym filmiku nie usłyszał ani go nie zobaczył, gdyby sie tutaj nie pojawił... Nie widziałem go jeszcze na żadnym innym forum/portalu ani nie wysłał mi żaden znajomy. Ergo - działa Dodaj jeszcze tych forowiczów, którzy zobaczyli tutaj ten filmik i rozesłali znajomym.Rozumiem, że masz do mnie żal o to że zamieściłem tutaj link do tego filmiku. Mogłeś go nie oglądać, tak samo mogłeś wielu rzeczy nie poznać ot, choćby klasyki Horror Gore "Cannibal Holocaust" albo jeszcze lepiej filmu "Fanatyk" bądź "Romper Stomper". Filmik nie działa, bo co z tego, że jest znany ludziom skoro nikt nie podziela poglądów Bubla (no, prawie nikt). > Cel osiągnięty, Bubla słuchają tysiące.Nie, cel nie jest osiągnięty. Tysiące śmieją się z Bubla. > Wśród tych, którzy obejrzą to większość pewnie uzna to za chore, głupie czy bezsensowne - ale na pewno znajdą się tacy, którzy powiedzą "O Boże, przecież on ma rację, trzeba go popierać, głosować!", nawet jeśli uznają, że forma disco-polo jest głupia...No ale co z tego, że jakiś tam odsetek uzna, że Bubel ma rację- niech sobie uznają. Mogą go nawet uznać za mądrego człowieka to jest ich wybór i nie możesz im odbierać prawa do dokonywania wyboru (jaki by on nie był). > Niektórzy pewnie słuchają Ale to nie jest ważne - metal, punkt czy inny hiphopowiec kiedy dostanie ten filmik od kolegi, obejrzy go, roześmieje się z tego, jakie to głupie, po czym roześle to do znajomych. A jeśli ten ktoś jest przy okazji antysemitą, to może się zainteresuje programem partii pana Bubla...Jeżeli ten ktoś jest antysemitą to zapewne już zna Bubla i jego poglądy. Jeżeli zaś nie jest, to niech zapozna się z jego poglądami. To tak, jakby w rzeczpospolitej polskiej Kaczyńskiej zabroniono nam tworzyć takie serwisy jak racjonalista.pl bo według kogoś szerzenie ateizmu jest złe i ktoś przez przypadek może zostać ateistą lub antyklerykałem. Taki sam mechanizm. > Ale to naprawdę nie ma znaczenia - popatrz na przypadek Kononowicza - dzięki Youtube dostał znacznie więcej głosów niż wynikało z sondaży - wszystko to od tych, którzy śmieli się z filmiku z nim na yt.Kononowicz nie jest dobrym przykładem, ponieważ był on narzędziem w rękach młodych ultranacjonalistów. Swoją drogą Kononowicz podziela poglądy nacjonalistyczne i teraz pomyśl sobie jaki odbiór ugrupowań nacjonalistycznych ma szary obywatel. Tworzy automatycznie definicje nacjonalisty np. nacjonalista- jest to człowiek tak głupi i śmieszny jak Kononowicz z kocimi ruchami Bubla w rytmie disco polo. > Widzisz - Lepper jest dobrym przykładem - większość lat 90 też robił z siebie pośmiewisko, pokazując swój tyłek do kamery i wysypując ziarno na tory - aż nagle znalazł się w Parlamencie i nagle przestało być śmiesznie. I to tak, że w 2005 wydawało się, że Samoobrona już na długo pozostanie w Sejmie, jako opozycyjny plankton. I tylko dzięki temu, że Kaczyński wziął ich do rządu stracili poparcie i wypadli z obiegu.Widzisz, Lepper jest złym przykładem, ponieważ w dalszym ciągu wszyscy się z niego śmieją. Poparcie zyskał tylko dzięki swej charyzmie i tworzeniu teorii spiskowych. Pomimo tego, że jego partia weszła do rządu to i tak był niegroźny. Pamiętaj też o tym, że partia Leppera do dnia dzisiejszego nic nie zrobiła w rządzie, no może poza blokowaniem mównicy. > Tak samo Rydzyk w latach 90 wydawał się zupełnie niegroźny, ot taki folklor - aż niedawno się okazało, jaki ma naprawdę wpływ na politykę.Rydzyk zaczął mieć wpływ na politykę już wtedy gdy organizował pielgrzymki do Medjugorie, więc proszę nie mów mi że od niedawna. > Nie twierdzę, że Bubel dzięki filmikowi disco-polo zdobędzie 20% poparcia i wejdzie do Sejmu.To właśnie sugerujesz. A o ile dobrze się orientuję to Bubel był już w sejmie. > Twierdzę, że dzięki temu, że ludzie sobie rozsyłają te filmiki staje sie on rozpoznawalny, a jednocześnie wzrasta liczba osób go popierających - liczba przeciwników też pewnie wzrasta, ale oni nie mają znaczenia - w wyborach się głosuje 'za' a nie 'przeciw'.Chętnie zapoznałbym się z tymi rankingami jego poparcia, szczególnie po nakręceniu teledysku, bo moim zdaniem poparcie spadło, ale podejrzewać sobie możemy przez cały czas i do niczego nie dojdziemy. Powinniśmy nie promować też filmu "Urodzeni Mordercy" książek Markiza De Sade, Nietzsche`go a już przede wszystkim "Nakręcanej Pomarańczy" która w jakiś tam sposób propaguje przemoc. Stilgar, wyluzuj proszę. Pozdrawiam
|
|
| | |  | | stilgar (7322 punktów) | > Rozumiem, że masz do mnie żal o to że zamieściłem tutaj link do tego filmiku.Ani trochę. Przecież dzięki temu jest ciekawa dyskusja, nie?  > >Cel osiągnięty, Bubla słuchają tysiące.> Nie, cel nie jest osiągnięty. Tysiące śmieją się z Bubla.Znasz takie powiedzenie: "Nie ważne, co o tobie mówią, ważne, że mówią!" - sprawdza się w przypadku aktorów, piosenkarzy, polityków i w innych grupach, gdzie sława liczy się bardziej od umiejętności ( wliczam w to ludzi sławnych z tego, że są sławni). W wielu wypadkach dla kogoś jest lepiej gdy się z niego śmieją, niż gdyby mieli go nie znać. Troche absurdalne, a jednak. > >Wśród tych, którzy obejrzą to większość pewnie uzna to za chore, głupie czy bezsensowne - ale na pewno znajdą się tacy, którzy powiedzą "O Boże, przecież on ma rację, trzeba go popierać, głosować!", nawet jeśli uznają, że forma disco-polo jest głupia...> No ale co z tego, że jakiś tam odsetek uzna, że Bubel ma rację- niech sobie uznają. Mogą go nawet uznać za mądrego człowieka to jest ich wybór i nie możesz im odbierać prawa do dokonywania wyboru (jaki by on nie był).Nie odbieram nikomu prawa wyboru - stwierdzam tylko fakt, że Bubel osiąga swój cel - jego filmiki stają się znane w internecie i dzięki nim on też. > >Niektórzy pewnie słuchają Ale to nie jest ważne - metal, punkt czy inny hiphopowiec kiedy dostanie ten filmik od kolegi, obejrzy go, roześmieje się z tego, jakie to głupie, po czym roześle to do znajomych. A jeśli ten ktoś jest przy okazji antysemitą, to może się zainteresuje programem partii pana Bubla...> Jeżeli ten ktoś jest antysemitą to zapewne już zna Bubla i jego poglądy. Jeżeli zaś nie jest, to niech zapozna się z jego poglądami. To tak, jakby w rzeczpospolitej polskiej Kaczyńskiej zabroniono nam tworzyć takie serwisy jak racjonalista.pl bo według kogoś szerzenie ateizmu jest złe i ktoś przez przypadek może zostać ateistą lub antyklerykałem. Taki sam mechanizm.Źle mnie odebrałeś. Nie chce nikomu nic zabraniać czy stosować jakichś zabiegów w celu ochrony czyjegoś światopoglądu, żeby przypadkiem nie usłyszał, że są antysemici, bo przypadkiem może zostać jednym z nich (aż strach pomyśleć, co by było, gdyby ktoś taki usłyszał, że są idioci  ) > Widzisz, Lepper jest złym przykładem, ponieważ w dalszym ciągu wszyscy się z niego śmieją.Co to jest teraz, jest mało istotne, sytuacja polityczna w miarę się normuje - ale był taki okres w 2006, kiedy Giertych z Kaczyńskim wymyślali różne cuda, aż wszyscy komentowali "jak to dobrze, że jest Lepper, przynajmniej troche ich uspokaja...". > >Tak samo Rydzyk w latach 90 wydawał się zupełnie niegroźny, ot taki folklor - aż niedawno się okazało, jaki ma naprawdę wpływ na politykę.> Rydzyk zaczął mieć wpływ na politykę już wtedy gdy organizował pielgrzymki do Medjugorie, więc proszę nie mów mi że od niedawna.Wydaje mi się, że dopiero ostatnio było tak, że Rydzyk mówił, a rząd pokornie słuchał i robił co Ojciec Dyrektor rozkazuje. > >Nie twierdzę, że Bubel dzięki filmikowi disco-polo zdobędzie 20% poparcia i wejdzie do Sejmu.> To właśnie sugerujesz.Gdzie? > A o ile dobrze się orientuję to Bubel był już w sejmie.Tak, kiedy nie było jeszcze progu wyborczego, do Sejmu weszło bardzo dużo kilkuosobowych partii, z ciekawszych - Polska Partia Przyjaciół Piwa, która potem sie podzieliła na Małe Piwo i Duże Piwo. > >Twierdzę, że dzięki temu, że ludzie sobie rozsyłają te filmiki staje sie on rozpoznawalny, a jednocześnie wzrasta liczba osób go popierających - liczba przeciwników też pewnie wzrasta, ale oni nie mają znaczenia - w wyborach się głosuje 'za' a nie 'przeciw'.> Chętnie zapoznałbym się z tymi rankingami jego poparcia, szczególnie po nakręceniu teledysku, bo moim zdaniem poparcie spadło, ale podejrzewać sobie możemy przez cały czas i do niczego nie dojdziemy.Uważasz, że ci co go popierają, przestali go popierać, bo się ośmiesza?
|
|
| | | |  | | Arek Żurowski (224 punktów) | > Ani trochę. Przecież dzięki temu jest ciekawa dyskusja, nie?  No właśnie nie. Jak na razie ja stoję przy swoim a Ty przy swoim i oboje wiemy, że żadne z nas nie przekona drugiego do swojej opinii.  > Znasz takie powiedzenie: "Nie ważne, co o tobie mówią, ważne, że mówią!" - sprawdza się w przypadku aktorów, piosenkarzy, polityków i w innych grupach, gdzie sława liczy się bardziej od umiejętności ( wliczam w to ludzi sławnych z tego, że są sławni). W wielu wypadkach dla kogoś jest lepiej gdy się z niego śmieją, niż gdyby mieli go nie znać. Troche absurdalne, a jednak.Może poszedł na komerchę i próbuje zrobić miliony jak Wiśniewski hehehe. > Źle mnie odebrałeś. Nie chce nikomu nic zabraniać czy stosować jakichś zabiegów w celu ochrony czyjegoś światopoglądu, żeby przypadkiem nie usłyszał, że są antysemici, bo przypadkiem może zostać jednym z nich (aż strach pomyśleć, co by było, gdyby ktoś taki usłyszał, że są idioci )Jeżeli źle zrozumiałem to przepraszam. Jestem tylko półinteligentem, a jak to mawiał Gombrowicz "Gorsze to niż idiota" więc usprawiedliwiam swój brak zrozumienia swoim deficytem intelektualnym.  > Co to jest teraz, jest mało istotne, sytuacja polityczna w miarę się normuje - ale był taki okres w 2006, kiedy Giertych z Kaczyńskim wymyślali różne cuda, aż wszyscy komentowali "jak to dobrze, że jest Lepper, przynajmniej troche ich uspokaja...".Ale to była tylko opinia. Lepper i tak ni nie zrobił, nawet nie wywalczył dotacji dla rolników którym tyle obiecywał i został bez poparcia. > Wydaje mi się, że dopiero ostatnio było tak, że Rydzyk mówił, a rząd pokornie słuchał i robił co Ojciec Dyrektor rozkazuje.Rydzyk szalał już wcześniej tylko miał przerwę w swojej aktywności gdy SLD było partią rządzącą. > >>Nie twierdzę, że Bubel dzięki filmikowi disco-polo zdobędzie 20% poparcia i wejdzie do Sejmu.> Tak, kiedy nie było jeszcze progu wyborczego, do Sejmu weszło bardzo dużo kilkuosobowych partii, z ciekawszych - Polska Partia Przyjaciół Piwa, która potem sie podzieliła na Małe Piwo i Duże Piwo.PPPP to była świetna sprawa. Piękne czasy w Polskiej polityce, było śmieszniej niż teraz, kiedy to jest żałośnie czasami. > Uważasz, że ci co go popierają, przestali go popierać, bo się ośmiesza?Uważam że tak. Pozdrawiam
|
|
| | | | |  | | stilgar (7322 punktów) |
> >Co to jest teraz, jest mało istotne, sytuacja polityczna w miarę się normuje - ale był taki okres w 2006, kiedy Giertych z Kaczyńskim wymyślali różne cuda, aż wszyscy komentowali "jak to dobrze, że jest Lepper, przynajmniej troche ich uspokaja...".> Ale to była tylko opinia. Lepper i tak ni nie zrobił, nawet nie wywalczył dotacji dla rolników którym tyle obiecywał i został bez poparcia.Co z tego, że nic nie zrobił. Przecież jemu nie chodziło o to, żeby coś zrobić, tylko o to, żeby dojść do władzy - tak samo zresztą, jak całej masie innych polityków - dojdzmy do władzy, a potem jakoś to będzie... Zwróć uwagę, kiedy są jakieś wybory prezydenckie czy parlamentarne, TVP ma obowiązek emitować spoty wyborcze. Ogłasza się masa kandydatów i partii, o których wiadomo, że nie mają żadnych szans, nikt o nich nawet nigdy nie słyszał. Ale oni robią to po to, bo inaczej nikt by o nich nie usłyszał, a tak mają tanią reklamę. Oczywiście i tak nikt ich nie zapamięta, bo wszyscy są podobni. Na Bubla zwraca się uwagę, bo się wyróżnia. > >Uważasz, że ci co go popierają, przestali go popierać, bo się ośmiesza?> Uważam że tak.A ja uważam, że jeśli ktoś popiera jakąś partię, to automatycznie wysuwają mu się klapki na oczy  I rzeczy, które w innych partiach krytykuje ile wlezie, w "swojej" mu nie przeszkadzają... Oczywiście jest też grupa wyborców "niezdecydowanych" którzy głosują na tego, kto ma najładniejszy krawat. Dlatego co wybory mamy inny rząd...
|
|
| | | | | |  | | Arek Żurowski (224 punktów) | > Co z tego, że nic nie zrobił. Przecież jemu nie chodziło o to, żeby coś zrobić, tylko o to, żeby dojść do władzy - tak samo zresztą, jak całej masie innych polityków - dojdzmy do władzy, a potem jakoś to będzie...No ale co z tego, że doszedł do władzy skoro nawet z niej nie skorzystał. Co to za władza. Według mnie, to jest po prostu jakiś tam zawód- człowiek się obłowił kasą w sejmie i odejdzie. > Zwróć uwagę, kiedy są jakieś wybory prezydenckie czy parlamentarne, TVP ma obowiązek emitować spoty wyborcze. Ogłasza się masa kandydatów i partii, o których wiadomo, że nie mają żadnych szans, nikt o nich nawet nigdy nie słyszał. Ale oni robią to po to, bo inaczej nikt by o nich nie usłyszał, a tak mają tanią reklamę. Oczywiście i tak nikt ich nie zapamięta, bo wszyscy są podobni. Na Bubla zwraca się uwagę, bo się wyróżnia.Tak, Bubel na pewno się wyróżnia, ale głupotą hehe. Polityka jest teraz jak show-biznes a show-biznes to w dalszym ciągu biznes, więc jest to robione tylko dla kasy. Ja osobiście nie ufam politykom i raczej unikam ludzi z nią związanych. > A ja uważam, że jeśli ktoś popiera jakąś partię, to automatycznie wysuwają mu się klapki na oczy I rzeczy, które w innych partiach krytykuje ile wlezie, w "swojej" mu nie przeszkadzają...Możliwe, nigdy nie należałem do żadnej partii i w sumie z żadną się nie utożsamiam. A wyobraź sobie sytuację taką, w której Paris Hilton zakłada partię narodową i startuje w wyborach hahaha To byłby jaja większe niż te które robi Bubel. W każdym razie Bubel mnie bawi swoim zachowaniem, swoim poziome i swoją muzyką. Pozdrawiam
|
|
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|