Racjonalista - Strona głównaDo treści
Spotkanie "piwno-jesienne" w Warszawie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
27-10-2008 20:27Zulka (2198 punktów)Spotkanie "piwno-jesienne" w Warszawie
Ocena 2 na 2
Szlachetny MAM zna skuteczny sposób na dobry humor jesienią - aby więc radości przybyło wszystkim "Racjonalistom" i "Sympatykom" w Warszawie - będziemy sposób MAMa uprawiać w "Borynie" czwartego dnia listopada bieżącego roku...

Zapraszamy

Aha. Zapomniałam - godzina 18-ta.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
Już mam (MAM) nadzieję, że nikt z Was (prócz Zulki i mnie) nie przyjdzie!

fides ex necessitate esse non debet
lotrek (14275 punktów)

>Zapraszamy

Jestem zawiedziony Zulko , nie mogłabyś raz zorganizować spotkania piwnego na "uchodźstwie", np. w Krakowie? Poznałabyś Smoka Wawelskiego, znanego miłośnika piwa, któremu kiedyś picie wody z Wisły zaszkodziło. A znana to persona i nie obrzydliwy katol, pamiętający jeszcze czasy kiedy klechy nie szwendali się po moim grodzie. Był ochroniarzem córki króla Kraka pięknej Wandy, niestety nie ustrzegł jej przed nieszczęściem, gdyż poczęstowany przez jakiegoś krakowskiego rzemieślnika (chyba szewca) kolacją bez unijnego atestu wylądował na L4.
Więc jakbyś jeszcze kiedyś.... organizowała coś gdzieś za miastem, to pamiętaj o moim grodzie
Kasia (424 punktów)
albo we Wrocławiu.....
lotrek (14275 punktów)
>albo we Wrocławiu.....
Fakt....Wrocław również sroce z pod ogona nie wypadł
28-10-2008 22:12 
 Ocena 2 na 2
Zulka (2198 punktów)
Lotreku Miły.
W pięknym Grodzie Smoka to chyba będzie piwo czwartego grudnia czy jakoś tak hi hi

Kasiu Słoneczko.
Bardzo bym chciała piwo we Wrocławiu - bo jest to moje ulubione miasto i gdybym nie była zadeklarowaną wieśniaczką, to z pewnością mieszkałabym tam właśnie

Tak czy inaczej - piwo w Warszawie nie wyklucza "piwnych spotkań" w innych Miastach. Tym bardziej, że na pewno mieszka w Nich wielu Fajnych Ludzi, więc... może załóżcie nowe wątki
derkacz (375 punktów)
Postaram się wpaść
pzdr
Artur
dokowski (7933 punktów)
(zablokowany)
>Szlachetny MAM zna skuteczny sposób na dobry humor jesienią - aby więc radości przybyło wszystkim
>"Racjonalistom" i "Sympatykom" w Warszawie - będziemy sposób MAMa uprawiać w "Borynie" czwartego
>dnia listopada bieżącego roku...

Niestety, nie mogłem być w Warszawie w zeszłym tygodniu.

doku

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365