Racjonalista - Strona głównaDo treści
Maryja

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
07-07-2005 00:43LeszekMaryja
Oj Państwo racjonaliści-ateiści przeszkadza Wam że Radio Maryja
ma jakąkolwiek kasę, a za co miałyby się utrzymać.
Rozumię Was, takie radio nie ma prawa istnieć.
Składki na Radio Maryja są dobrowolne, jeżeli jesteście choć trochę
uczciwi to porównajcie ile mają kasy rozgłośnie liberalne i skąd to biorą.

pskrzypek@op.pl
Czy istnieje coś takiego jak transcedentalny racjonalizm? Jeśli tak to co to oznacza?
Grzegorz (2117 punktów)
Twoje stwierdzenie jest jakby nieco zawieszone w próżni, lepiej by było gdybyś wskazał opinię, post, artykuł etc. , w którym zawarta jest teza, lub z którego wynika, że racjonalistom-ateistom przeszkadza posiadanie przez RM kasy. Pomogłoby to sprawdzić czy kasa jest jedynym, głównym, czy jednym z wielu zarzutów pod adresem tej rozgłośni oraz na ile zarzut ten jest uzasadniony lub nie.
Ja odnoszę wrażenie, że racjonalistom-ateistom ale również i innym ludziom, bardziej chyba "przeszkadza" linia programowa RM, kasa wypływa o tyle, o ile bywa ona w szczególny sposób gromadzona i równie szczególny sposób wydatkowana (np. na dość ekstrawaganckie środki transportu) w korelacji z pewnymi powszechnie znanymi zasadami leżącymi u źródeł programowych RM.

Pozdrawiam
krzysiu
Mnie tam nic nie przeszkadza, ale jak jeden człowiek, który cały swój majątek przekazał na Radio Maryjanka (kilkaset tysięcy złotych) nagle zachorował i znalazł się w potrzebie, to zwrócił się o pomoc do nich. Jako jeden z większych darczyńców liczył na dofinansowanie leczenia. Mógłby się oczywiście leczyć sam, bo miał kasy sporo, ale pech chciał, że wszystko dał Maryi. Jednak szczerze liczył, że kto jak kto, ale maryja to go nie opuści w potrzebie. Niestety, telefon milczy, a Rydz.. zniknął w lesie. Jenak echo otym niesie, więc wam mówię. Jest to fakt autentyczny, z życia wzięty. Mówię wam szanowni sponsorzy ku przestrodze. Ale to wasza sprawa, co robicie ze swoimi pieniędzmi...
zakla-nina301@wp.pl
Islamscy terrorysci tez dobrowolnie wysadzaja sie w powietrze
mimbla (175 punktów)
Tak, tyle, że rozgłośnie liberalne otrzymują datki (a otrzymują wogóle?) - no dobrze: jeśli już to otrzymują od świadomych darczynców, i nie prktykuje się na nich prania mózgu wykonywanego przez szatanskie moce rydzyka. Chociaż tu nawet sam diabeł mógłby sie obrazić))
Isabelle (126 punktów)
mimbla nie obrażaj diabła to przeciez taki dżentelmen hehehe
nastapiły ciemności, które tylko nauka mogła rozwiać...

Wróć do listy wątków działu Religie

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365