Witam Wszystkich bardzo gorąco  ! Chciałam się dowiedzieć,czy któraś z Pań była lub jest w związku z sikhiem? I jak ten związek wygląda?Jakie jest podejscie Sikhów do kobiet przed a jakie po ślubie?Czy szanują kobiete?Czy raczej postrzegają niżej w hierarhii?Chodzi mi przede wszystkim o tych Sikhów z Wielkiej Brytanie nie Indii poniewaz jest duza różnica międzi urodzonym w Angli a w Indiach.Sama osobiście poznałąm Sikha podczas pobytu w Londynie.Ma 24 lata i ujał mnie swoją szczerościa,poczuciem humoru,inteligencja,pracowitościa i podejsciem do kobiet.Nie chodzi mi tuto ze jest obcokrajowcem i jest to dla mnie nowosc,poniewaz poznałam multum innych ras i Hindusów takze,ale z nim było inaczej.Miłość od pierwszego wejrzenia i co najdziwniejsze nadawanie na tych samych falach.Płynie w nim oprocz hinduskiej krwi równiez jamajska(jego dziadkowie pochodzili z Jamajki),Obecnie jestem w Polsce a on cały czas pisze smsy i wydzwania kiedy wroce do niego,pmimo naprawde duzego powodzenie jakie ma,deklaruje dozgonna miłość  Bardzo chetnie wysłuchałabym innych kobiet ktore byc moze sa juz w szczesliwym małzenstwie z Sikhiem?  Zapraszam do dyskusji i dzielenia sie szczerymi informacjami. |