> Rocznica protestow ACTA? Wojowanie z ACTA bylo strata czasu i przykladem jak latwo manipulowac tlumem skladajacym sie w znacznej czesci z najzwyklejszych debili. Nie ma tez zadnych planow na "final" Cudownej Krainy. Smieszne sa teorie ze to jakis ruch spoleczny czy organizacja lub zacheta do wychodzenia na ulice - wiele tego dostaje w komentarzach pod filmem. Na pewno jeden z kolejnych materialow bedzie traktowal o narzekaniu. Bedzie ciekawie  Wojowanie z ACTA nie było stratą czasu. Piszę to jako osoba, co przeczytała ACTA zanim zaczęła przeciw temu protestować. Nie wyszedłem na ulicę, ale np. spytałem się ministra tzw. cyfryzacji, jaki jest jego osobisty interes w tym, że kłamie. ACTA powodowało, że tak jak na np. YouTube dalej działa flagowanie/blokowanie treści niereligijnych (co dziwne uzasadnione flagowanie treści religijnych nie działa), tak każda strona internetowa mogła zostać zawieszona/zablokowana. Z tego, co kojarzę osoba od Cudownej Krainy miała inny kanał/nazwę i inny filmik, o zasadach funkcjonowania YT (coś z "dupą" w tytule).
Ateizm to nie światopogląd to odpowiedź na pytanie "Czy są bogowie? Tak/Nie." I ateizm jest w pełni uzasadniony. Dowodem na nieistnienie bogów jest brak jakiegokolwiek weryfikowalnego dowodu na istnienie bogów (naprawdę bardzo mocny argument).
|