Racjonalista - Strona głównaDo treści
stary ale jary

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
18-06-2023 22:53okragly (21676 punktów)stary ale jary
nie dziwię się że młode chcą płodzic dzieci z starymi dziadkami
83 letni Al Pacino został ojcem, jego dziewczyna 29 l, urodziła chłopca.
80 letni De Niro, ujawnił, że niedawno urodziło mu się dziecko.
Kaczyński właśnie skończył 74 lata

młodzi nie moga spłodzic potamka a takie stare dziady, jakie oni mają genialne geny.
do banku nasienia powinni brać tylko od nich (u mlodych nie widac, czy nie ulegnie wypadkowi, że zachoruje na serce, alkoholizm, cukrzyce, chorobe psychiczną co przeniesie sie na potomstwo)

bycie plodnym, zdrowym, 80 latkiem, to najlepszy dokument do bycia samcem rozplodowym. Niedawno czytałem jak u nas ginekolog zapładniał kobiety własnym nasieniem, zamiast z banku sperm
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

qwery (2864 punktów)
>nie dziwię się że młode chcą płodzic dzieci z starymi dziadkami
>83 letni Al Pacino został ojcem, jego dziewczyna 29 l, urodziła chłopca.
>80 letni De Niro, ujawnił, że niedawno urodziło mu się dziecko.
>Kaczyński właśnie skończył 74 lata
>
>młodzi nie moga spłodzic potamka a takie stare dziady, jakie oni mają genialne geny.
>do banku nasienia powinni brać tylko od nich (u mlodych nie widac, czy nie ulegnie wypadkowi, że
>zachoruje na serce, alkoholizm, cukrzyce, chorobe psychiczną co przeniesie sie na potomstwo)
>bycie plodnym, zdrowym, 80 latkiem, to najlepszy dokument do bycia samcem rozplodowym. Niedawno
>czytałem jak u nas ginekolog zapładniał kobiety własnym nasieniem, zamiast z banku sperm

To jeszcze jakieś zwykle gamonie, płodzić powinni inteligentni, profesorowie, adwokaci, lekarze, że o noblistach (nie pokojowych) nie wspomnę. No i trochę super sprawni sportowcy.
18-06-2023 23:50 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>nie dziwię się że młode chcą płodzic dzieci z starymi dziadkami
>>83 letni Al Pacino został ojcem, jego dziewczyna 29 l, urodziła chłopca.
>>80 letni De Niro, ujawnił, że niedawno urodziło mu się dziecko.
>>Kaczyński właśnie skończył 74 lata
>>
>>młodzi nie moga spłodzic potamka a takie stare dziady, jakie oni mają genialne geny.
>>do banku nasienia powinni brać tylko od nich (u mlodych nie widac, czy nie ulegnie wypadkowi, że
>>zachoruje na serce, alkoholizm, cukrzyce, chorobe psychiczną co przeniesie sie na potomstwo)
>>bycie plodnym, zdrowym, 80 latkiem, to najlepszy dokument do bycia samcem rozplodowym.
>To jeszcze jakieś zwykle gamonie, płodzić powinni inteligentni, profesorowie, adwokaci, lekarze, że o noblistach (nie pokojowych) nie wspomnę. No i trochę super sprawni sportowcy.
wszystkie te warunki z naddatkiem spełniają płodni 80 latkowie. Ciekawe ile ich jest, obstawiam że mniej niż 1%

jesli budujesz chate to musisz zatrudnić mgr inż. architekta, mgr inż. konstruktora, mgr inż. elektryka, mgr inż. hydraulika, mgr inż. kierownika budowy mgr inż. inspektora nadzoru. Projekt chałupy dajesz do zatwierdzenia w starostwie a tam zespół mgr inż. decyduje

podobnie powinno być przy projektowaniu i tworzeniu potomstwa, mgr inż. z uprawnieniami do płodzenia i wychowywania, uprzednio otrzymawszy zgodę w starostwie
homopitek (1536 punktów)
>bycie plodnym, zdrowym, 80 latkiem, to najlepszy dokument do bycia samcem rozplodowym.
Żadne takie. Z wiekiem pogarsza się jakość materiału genetycznego osobnika. To oznacza wzrost zagrożenia dla zdrowia późnego dziecka.


Nie stosuję emoticonów
20-07-2023 05:28 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>bycie plodnym, zdrowym, 80 latkiem, to najlepszy dokument do bycia samcem rozplodowym.
> Z wiekiem pogarsza się jakość materiału genetycznego
ciekawe ile % 80 latków jest płodnych?
zakładam optymistycznie 1%
to zmarnowany potencjał, wyselekcjonowanych przez życie, najbardziej żywotnych genów (1%)

>To oznacza wzrost zagrożenia dla zdrowia późnego dziecka.
to też jest korzystne, może się urodzic libek niedorozwojek, jak my , albo geniusz (sama replikacja nie tworzy postępu, konieczne sa zmiany, które umożliwia sprawny 80 latek)

człowiek urodził się z seksu 80 letniej małpy , z "zagrożenia dla zdrowia późnego dziecka".
homopitek (1536 punktów)
>>>bycie plodnym, zdrowym, 80 latkiem, to najlepszy dokument do bycia samcem rozplodowym.
>> Z wiekiem pogarsza się jakość materiału genetycznego
>ciekawe ile % 80 latków jest płodnych?
>zakładam optymistycznie 1%
>to zmarnowany potencjał, wyselekcjonowanych przez życie, najbardziej żywotnych genów (1%)

Niekoniecznie, ponieważ ten "potencjał" może być jedynie pozorny. Dożywanie późnego wieku to w obecnych czasach nie tylko zasługa genotypu dożywającego. Większe znaczenie mają warunki życia.

>>To oznacza wzrost zagrożenia dla zdrowia późnego dziecka.
>to też jest korzystne, może się urodzic libek niedorozwojek, jak my , albo geniusz (sama replikacja nie tworzy postępu, konieczne sa zmiany, które umożliwia sprawny 80 latek)

Zmiany są nieuchronnym skutkiem replikacji, która w naszym przypadku bez nich nie zachodzi. "Sprawny 80. latek" może najwyżej "stworzyć postęp" w zwiększeniu liczby schorzeń w kolejnym pokoleniu. Linie rodowe jego potomków spłodzonych w tak późnym wieku szybko wymrą nie zostawiając śladu genetycznego w populacji.

Nie stosuję emoticonów

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365