> Od kilkunastu dni mam problemy z komunikatami informującymi> o odpowiedziach na posty. Mam na myśli automatyczne> powiadomienia, przychodzące na mojego e-mail'a.> 1. Otrzymuję je z 2-dniowym opóźnieniem; zdarza się równie> często całkowity brak takich powiadomień -odpowiedzi> znajduję wtedy przypadkowo.> 2. Linki zawarte w komunikatach nie działają, jak wcześniej> tzn. nie prowadzą do konkretnej wypowiedzi, a tylko na> początek wątku.> W związku z tym pytanie: czy ktoś zauważył podobne objawy u> siebie ?Miałem to samo, brak powiadomień a jak już dochodziły to z jedno, dwudniowym opóźnieniem. Ustąpiło około środy-czwartku, w czwartek miałem już w skrzynce mnóstwo zaleglych wiadomości. Od tego czasu dostaję powiadomienia na bieżąco, jak dawniej. Co do linków prowadzących na początek wątku, w moim wypadku chodziło zawsze o posty wykasowane. Ale wszystkie linki w e-mailach mi działy(otwierały dany wątek). Też myślałem że to moja skrzynka fiksuje.  Używam aktualnie: XP-sp2, Opera (chwilowo dostęp do skrzynki przez stronę www, konto e-mail na WP), łącze Adsl. W momencie wystąpienia zakłóceń otworzyłem skrzynkę z IE, ale guzik to dało. Od czwartku po południu sytuacja wróciła do normy. Pozdrawiam.
Gdzieś tam za firewallem musi być inny, lepszy świat...
|