Racjonalista - Strona głównaDo treści
Informacja o odpowiedziach

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
18-10-2007 20:30O'Connor (233 punktów)Informacja o odpowiedziach
Od kilkunastu dni mam problemy z komunikatami informującymi o odpowiedziach na posty. Mam na myśli automatyczne powiadomienia, przychodzące na mojego e-mail'a.

1. Otrzymuję je z 2-dniowym opóźnieniem; zdarza się równie często całkowity brak takich powiadomień -odpowiedzi znajduję wtedy przypadkowo.

2. Linki zawarte w komunikatach nie działają, jak wcześniej tzn. nie prowadzą do konkretnej wypowiedzi, a tylko na początek wątku.

W związku z tym pytanie: czy ktoś zauważył podobne objawy u siebie ?

Będę wdzięczny za informacje -przyczyną tego może być jakaś awaria w systemie "Racjonalisty", ale może nią być również usterka w moim "sofcie".

Pozdrawiam,

Piotr
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

webmaster
Powiadomienia mogą dojść z opóźnieniem, jeżeli na forum pojawia się wiele odpowiedzi. Jednak 2 dni to zbyt długo, coś innego musiało maile opóźnić, trudno powiedzieć co. Daj znać kiedy to powiadomienie dojdzie

Link nie zadziała, jeżeli odpowiedzi nie ma (np. została przeniesiona) lub przeglądarka czasem jej nie wskazuje (np. IE czasem tego nie robi).
Bonzo9997 (313 punktów)
>Od kilkunastu dni mam problemy z komunikatami informującymi
>o odpowiedziach na posty. Mam na myśli automatyczne
>powiadomienia, przychodzące na mojego e-mail'a.
>1. Otrzymuję je z 2-dniowym opóźnieniem; zdarza się równie
>często całkowity brak takich powiadomień -odpowiedzi
>znajduję wtedy przypadkowo.
>2. Linki zawarte w komunikatach nie działają, jak wcześniej
>tzn. nie prowadzą do konkretnej wypowiedzi, a tylko na
>początek wątku.
>W związku z tym pytanie: czy ktoś zauważył podobne objawy u
>siebie ?

Miałem to samo, brak powiadomień a jak już dochodziły to z jedno, dwudniowym opóźnieniem.
Ustąpiło około środy-czwartku, w czwartek miałem już w skrzynce mnóstwo zaleglych wiadomości.
Od tego czasu dostaję powiadomienia na bieżąco, jak dawniej.

Co do linków prowadzących na początek wątku, w moim wypadku chodziło zawsze o posty wykasowane. Ale wszystkie linki w e-mailach mi działy(otwierały dany wątek).

Też myślałem że to moja skrzynka fiksuje.

Używam aktualnie: XP-sp2, Opera (chwilowo dostęp do skrzynki przez stronę www, konto e-mail na WP), łącze Adsl.

W momencie wystąpienia zakłóceń otworzyłem skrzynkę z IE, ale guzik to dało.
Od czwartku po południu sytuacja wróciła do normy.

Pozdrawiam.


Gdzieś tam za firewallem musi być inny, lepszy świat...
estetka (708 punktów)

>W związku z tym pytanie: czy ktoś zauważył podobne objawy u
>siebie ?

mam tak samo, od kilkunastu dni zadnych informacji.

"Przestancie zdobywac wiedze a skoncza sie wasze dylematy" Lao Tseu

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365