Witam! Mam tylko jedno proste pytanie - jak wyłączyć automatyczne powiadomienia e-mailem o nowych wątkach? W ustawieniach "moje konto" odhaczyłem wszystkie możliwe powiadomienia... a mimo to, dostaję średnio 3 wiadomości dziennie. Z góry dziękuję za informację.
Pozdrawiam! |