Racjonalista - Strona głównaDo treści
Kino Racjonalistów, Kraków

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
14-10-2008 20:07Andrzej Kierski jr (36758 punktów)Kino Racjonalistów, Kraków
Ocena 1 na 1
Kino Racjonalistów w Krakowie ma zaszczyt zaprosić na projekcję
wykładów Richarda Dawkinsa ,,Dorastać we wszechświecie''.

Projekcja będzie miała miejsce 19 października o godzinie 19.00 w
Klubie RE przy ulicy św. Krzyża 6 ( www.klubre.pl/kontakt.html -
dojazd)

Wstęp WOLNY.

Opis filmu można znaleźć w serwisie Racjonalista.pl,
www.racjonalista.pl/kk.php/s,5734 .
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

glingor (640 punktów)
fajny pomysł postaram się wpaść


prawdziwy tradycjonalista modli się do słońca i z ognia nie korzysta
lotrek (14275 punktów)
Byłem...zobaczyłem pierwszy z pięciu filmów- wykładów Richardsa Dawkinsa. Wykłady te nakręcono w 1991r, czyli dość dawno. Od tego czasu nauka zrobiła znaczne postępy, zresztą podobne dowody profesor Dawkins przedstawia w "Bogu urojonym". Mogłem jednak zobaczyć w jaki sposób prowadzi wykłady i przekonać się jaki jest fascynujący. Po projekcji pierwszego filmu, część widzów została na drugim z tej serii, ja niestety zostać nie mogłem. Klub RE jest świetny, jak i atmosfera w nim panująca a i wina napić się można. I co dla mnie najważniejsze, palaczy nikt nie prześladuję.
glingor (640 punktów)
To musisz drugą część nadrobić też była niezła.

Jak chodzi o papierosy to prześladować cię nie będę ale jeśli usłyszysz,
że śmierdzisz to nie obrażaj się za stwierdzenie faktu


prawdziwy tradycjonalista modli się do słońca i z ognia nie korzysta
lotrek (14275 punktów)

>Jak chodzi o papierosy to prześladować cię nie będę ale jeśli usłyszysz,
>że śmierdzisz to nie obrażaj się za stwierdzenie faktu

Najpiękniejszej dziewczynie pachnącej Chanel Nr5 również można to powiedzieć

Wszystkie pięć filmów-wykładów ściągnąłem ze stronki: www.racjonalista.pl/kk.php/s,5734 , łącznie z napisami i oczywiście obejrzałem. Książki Dawkinsa a szczególnie "Bóg Urojony" bardzo cenię, wbrew opinii niektórych forumowiczów.
glingor (640 punktów)
>Kino Racjonalistów w Krakowie ma zaszczyt zaprosić na projekcję..

Jakieś perspektywy na kolejny raz ?


prawdziwy tradycjonalista modli się do słońca i z ognia nie korzysta
Andrzej Kierski jr (36758 punktów)
Najbliższy pokaz filmowy odbędzie się 5 grudnia w kinie Micro.
Więcej szczegółów na festiwal.psr.org.pl (imprezy towarzyszące)


PSR Kraków

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365