Byłem...zobaczyłem pierwszy z pięciu filmów- wykładów Richardsa Dawkinsa. Wykłady te nakręcono w 1991r, czyli dość dawno. Od tego czasu nauka zrobiła znaczne postępy, zresztą podobne dowody profesor Dawkins przedstawia w "Bogu urojonym". Mogłem jednak zobaczyć w jaki sposób prowadzi wykłady i przekonać się jaki jest fascynujący. Po projekcji pierwszego filmu, część widzów została na drugim z tej serii, ja niestety zostać nie mogłem. Klub RE jest świetny, jak i atmosfera w nim panująca a i wina napić się można. I co dla mnie najważniejsze, palaczy nikt nie prześladuję.
|