Racjonalista - Strona głównaDo treści
Graficy potrzebni na wczoraj:)

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
24-11-2008 19:23Zulka (2198 punktów)Graficy potrzebni na wczoraj:)
Ocena 1 na 1
Jak ja lubię to forum. Pozwolę sobie zauważyć, że jesteście absolutnie wspaniali.

Zgłosiły się nam już bardzo Wybitne Jednostki

... a kiedy marudzę o następne...

... zgłaszają się kolejne Wybitne


pozdrawiam i czekam nieśmiało...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Sławek Dutkiewicz (1713 punktów)
>Pozwolę sobie zauważyć, że jesteście absolutnie wspaniali.[/color]

Biedna Ameryka, w USA mieli tylko "Siedmiu wspaniałych", a u nas... skolko godno!

>... a kiedy marudzę o następne...

Mówisz... masz!

>pozdrawiam i czekam nieśmiało...

Jestem... absolutnie!

Ps.
Nie zrobisz ze mnie... grafika komputerowego ponieważ nadal tkwię w... epoce kamienia łupanego!
Mogę za to podrzucać "pomoce naukowe", tylko powiedz... gdzie?
Może załóż jeden wątek gdzie można by zrzucać wszystkie materiały... na temat!


Nie moja wina, że moja mina niektórym przypomina teorię Darwina
Zulka
>>Pozwolę sobie zauważyć, że jesteście absolutnie wspaniali.[/color]
>Biedna Ameryka, w USA mieli tylko "Siedmiu wspaniałych",

A w dodatku Nasi - fajniejsi

>Mogę za to podrzucać "pomoce naukowe", tylko powiedz... gdzie?Może załóż jeden wątek gdzie można by zrzucać wszystkie materiały... na temat!

Super pomysł. Sławku jesteś genialny! Już zakładam.
Sławek Dutkiewicz (1713 punktów)
>>>Pozwolę sobie zauważyć, że jesteście absolutnie wspaniali.[/color]
>>Biedna Ameryka, w USA mieli tylko "Siedmiu wspaniałych",
>A w dodatku Nasi - fajniejsi

Skoro "Nasi", to muszą być... najfajniejsi!

>>Mogę za to podrzucać "pomoce naukowe", tylko powiedz... gdzie?Może załóż jeden wątek gdzie można by zrzucać wszystkie materiały... na temat!

Z tego co pamiętam, to nawrzucałem już przeróżnych "darwinizmów" co najmniej do... 4 różnych wątków!

>Super pomysł.

Prosty jak... drut!

>Sławku jesteś genialny!

Skoro tak, to oczekuję... NOBLA!

>Już zakładam.

KONIECZNIE!

Nie moja wina, że moja mina niektórym przypomina teorię Darwina
Łukasz Żyła
>Jak ja lubię to forum. Pozwolę sobie zauważyć, że jesteście absolutnie
>wspaniali.

>Zgłosiły się nam już bardzo Wybitne Jednostki
>... a kiedy marudzę o następne...
>... zgłaszają się kolejne Wybitne

>pozdrawiam i czekam nieśmiało...
>Witam. Jestem grafikiem. Jeśli jestem potrzebny mogę działać.
lp.pw@alyzzsakul. Pozdrawiam.

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365