>Pozwolę sobie zauważyć, że jesteście absolutnie wspaniali.[/color]
Biedna Ameryka, w USA mieli tylko "Siedmiu wspaniałych", a u nas... skolko godno!
>... a kiedy marudzę o następne...
Mówisz... masz!
>pozdrawiam i czekam nieśmiało...
Jestem... absolutnie!
Ps. Nie zrobisz ze mnie... grafika komputerowego ponieważ nadal tkwię w... epoce kamienia łupanego! Mogę za to podrzucać "pomoce naukowe", tylko powiedz... gdzie? Może załóż jeden wątek gdzie można by zrzucać wszystkie materiały... na temat!
Nie moja wina, że moja mina niektórym przypomina teorię Darwina
|