Zarząd Loży Polin zaprasza na uroczystość obchodów I rocznicy istnienia odrodzonego po 70 latach
Żydowskiego Stowarzyszenia B’nai B’rith w Rzeczypospolitej Polskiej.
Uroczystości odbędą się w Centrum Kultury Żydowskiej w Krakowie 6 grudnia 2008.
14:00 – uroczysty wykład Brata Leszka Alerhandta
15:00 – „Tradycje B’nai B’rith w Polsce” wykład Brata Witolda Zyssa dyskusja
16:00 – przerwa kawowa
16:30 – „Przyszłość B’nai B’rith w Polsce” sesja dyskusyjna
Pozdrawiam Malka Kafka |