Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jakie jest stanowisko KK w.s. powstania zycia na Ziemi?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
30-07-2005 12:58KefiJakie jest stanowisko KK w.s. powstania zycia na Ziemi?
Jakie jest obecne stanowisko Koscioła Katolickiego w sprawie powstania zycia na Ziemi? Wiem, ze ostatnio cos zmieniono w tej doktrynie, tylko co?
A pytam dla tego ze wlasnie odbylem rozmowe z moja wielce religijna matka (60 l.) ktora oswiecila mnie ze swiat stworzyl Bóg i to w 6 dni... cos nie bardzo chce mi sie wierzyc ze KK dalej upiera sie przy tej wersji...
Prosze o wytlumaczenie w/s stworzenia swiata wg KK ( wersja dla mojej matki)

antracyt
Sa przeciez strony katolickie. Mozesz tam zapytac.
Kefi
>Sa przeciez strony katolickie. Mozesz tam zapytac.
>
Baardzo przepraszam, ze zapytalem tutaj
jeyes (2281 punktów)
(zablokowany)
>>Sa przeciez strony katolickie. Mozesz tam zapytac.
>Baardzo przepraszam, ze zapytalem tutaj
Nie ma się co obruszać - sensowne jest chyba szukanie u źródła?

shaabaa (66 punktów)
Weź do reki biblie albo wcześnijsze je wersje z sumeru ta mmasz wszystko wyjaśnione dzień po dniu .
1
Kefi
>Weź do reki biblie albo wcześnijsze je wersje z sumeru ta mmasz wszystko wyjaśnione dzień po dniu .
>1
mnie nie chodzi o to co pisze w bibli tylko o oficjalne stanowisko Koscioła Katlickiego w sprawie tych zapisów. Jak KK to rozumie? 6 dni i co? 4 rano zyrafa, a w poludnie kon? Czy moze KK zmienil doktryne i uznaje ewolucje wg Darwina?
antracyt
Tak mialo byc, 6 dni a potem mozesz isc na piwo. Oczywiscie zapros Ewe, tzn. popros zeby ci ja Wszechmocny z twojego zebra ulepil.
shaabaa (66 punktów)
Kościuł katolicki akceptuje i przyjmuje do wiadomości teorie Darwina ale sama teoria wydaje sie być chybiona noi jest dalej nie potwierdzona.Teksty sumeryjskie na podstawie kturych napisano potem biblie wyjaśniają że dni to są jubileusze lub oktany i są to sumeryskie jednostki czasu nie określonego przez nauke. W tekstach sumersyjskim mamy opis owych dni pokolei sam zapoznałem sie z opisem dnia 1 a opis zawiera stworzenie układu słonecznego z słońcem i 11 planetami planet jak wiemy jest 10 a tą 11 jest nasz księżyc co sie potwierdza bo według najnowszych badań księżyc niejest naturalnym satelitą ziemi noi te słynne pieczęcie cylindryczne na jendej znich widać nasz układ słoneczny słońce w sirodku i 10 planet krązącym plus księżyc przy ziemi wszsytkie wielkości są uwzględnione jowisz saturny duże itd dziwne że sumerowie otym wiedzieli 6000 tysięcy lat tame a mu dpiero w ostatnich latach dowiedzieliśmy sie prawdy o księzycu dostrzegliśmy pluton noi znaleźliśmy 10 planete układu słonecznego.
1

Wróć do listy wątków działu Religie

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365