Ostatnio dużo sie słyszy o wprowadzeniu religi do szkół , jako obowiązkowy przedmiot . Sam jestem uczniem (ateista) i nie uczęszczam na lekcje religi , więc wobec tego mam nie zdać ? Przecież nie można zmusić ludzi do wiary , jeżeli osoba nie wyraża na to ochoty . Polska jest krajem świeckim i jeszcze mam prawo do nie wyznawania religi . Co o tym sądzicie ? Pozdrawiam |