>Skąd się biorą nowe formy/typy wirusów? Oczywiście nie mogły pojawić się znikąd, ale jak to się >dzieje, że tak po prostu powstają? I dokąd trafiają po wymarciu? Tysiące lat temu ludzie >prawdopodobnie zmagali się z zupełnie innymi chorobami niż dzisiaj, więc dokąd właściwie się udały?
Przecież wirusy nie są żadnymi zabójcami, pasożytami, ani czymkolwiek co nam zagraża. Jest wręcz przeciwnie!
Należy zacząć od pytania: czym jest wirus w istocie?
|