>Powinna powstać partia mająca ten sam program polityczno-gospodarczy, co ugrupowanie Janusza >Korwina Mikke, ale bez domieszki religii.
Pomarzyć zawsze można. Niestety, z reguły do liberalizmu (tego gospodarczego) doczepia się konserwatyzm. Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje. Pamiętam, że kiedyś ktoś właśnie na tym forum narzekał, że ateista z liberalnymi poglądami (na gospodarkę) nie ma na kogo głosować. Sporo czasu minęło, nic się nie zmieniło.
|