Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jego Królewska Mość

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
22-05-2013 08:29Autotelepata (5 punktów)
(zablokowany)
Jego Królewska Mość
Ocena 2 na 2
Powinna powstać partia mająca ten sam program polityczno-gospodarczy, co ugrupowanie Janusza Korwina Mikke, ale bez domieszki religii.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Jan Werbiński (11380 punktów)
(zablokowany)
>Powinna powstać partia mająca ten sam program polityczno-gospodarczy, co ugrupowanie Janusza
>Korwina Mikke, ale bez domieszki religii.

Partia Libertariańska?
Niestety ale tam też osoby religijne narzucają swoje dogmatyczne poglądy i uzasadniają starą książką przeróżne bzdury.
Selanos (12869 punktów)
>Powinna powstać partia mająca ten sam program polityczno-gospodarczy, co ugrupowanie Janusza
>Korwina Mikke, ale bez domieszki religii.

Pomarzyć zawsze można. Niestety, z reguły do liberalizmu (tego gospodarczego) doczepia się konserwatyzm. Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje. Pamiętam, że kiedyś ktoś właśnie na tym forum narzekał, że ateista z liberalnymi poglądami (na gospodarkę) nie ma na kogo głosować. Sporo czasu minęło, nic się nie zmieniło.
Autotelepata (5 punktów)
(zablokowany)
Dziękuję za odpowiedzi na mój wątek-"JKM".
szarley (54906 punktów)
>Powinna powstać partia mająca ten sam program polityczno-gospodarczy, co ugrupowanie Janusza
>Korwina Mikke, ale bez domieszki religii.
>

Załóż ją. Wolno Ci
Konowal (6291 punktów)
Ale JKM nie kieruje się religią w polityce więc nie ma problemu.

Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie
Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć.
św. Augustyn
pawel_wr (4297 punktów)
>Powinna powstać partia mająca ten sam program polityczno-gospodarczy, co ugrupowanie Janusza
>Korwina Mikke, ale bez domieszki religii.
>

Taak , ale w jakim celu ?
Autotelepata (5 punktów)
(zablokowany)
Żeby zlikwidować podatki bez konieczności chodzenia na religię ze strachu. Żeby dać wyborcom tę alternatywę. Ale skoro, jak ktoś ujawnił, się nie da, wycofuję swój pomysł. Dziękuję za odpowiedzi.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365